Wpis z mikrobloga

  • 228
Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD lub niespełna rozumu jeżeli twierdzi, że z takim dzieckiem mógłby się spokojnie "dogadać" a ono same jest mentalnie na jego poziomie.
Nawet nie dziwi mnie, że jest tam tag przegryw xD

Taki związek to kolejna fantazja przegrywa i dowartościowanie się, bo wie, że ani w wieku takiej dziewczyny nie miałby u niej szans, ani później u nikogo poważnego, to liczy na to, że takiej "młodej i głupiej" by zaimponował, bo ma "prawko".

Zadajcie sobie pytanie czy pozwolilibyście swojemy dziecku na związek z o tyle starszym typem xD
#bekazpodludzi #zwiazki #bekazprzegrywow #rakcontent
Filippa - Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dzie...

źródło: comment_1673123003e3wRv8takkiMydOgYNWp84.jpg

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@imargam_2137
A, okej, to nie ma tematu.
A jakby u ciebie jedli gówno w szkole to też byłoby to normalne?
Idź gdzie indziej wmawiać, że bujanie się 14 latki z 20 latkiem jest normalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@cutecatboy zawsze kisne beke z argumentów ad naturum xD

Bo to wcale nie wina uwarunkowania kulturowego gdzie male dzieci od najmłodszych lat się seksualizuje a mlodzi mężczyźni są zasypywani incelskim #!$%@? "jak ma 20 lat to jest już zużyta" xD

Traktują kobiety jakby miak byc to jakis wyeksponowany towar na półce


@Filippa: xD ale boli xD
No i dodatkowo, jak faceci nie chca przechodzonego towaru to manipulacja mediów i propaganda, jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@yhbgrobdoivbvwamsv
Potężna dominacja argumentacyjna.
"przechodzony" xD
Wiadomo, bo ruchanie się z wieloletnim partnerem to już nie przechodzenie ale z paroma innymi osobami tak.

Jeszcze zarzuć typowym ulubionym tekścikiem o kluczyku i zamku.
  • Odpowiedz
jak w gimnazjum laski bujały się ze starszymi typami, potem technikum też większość wsiadała do bmw czy mercedesów pod szkołą. Teraz już żadna bmka z Oskim nie przyjedzie bo albo macie już Sławka beciaka ze służbową skodą albo każdy się was brzydzi po karuzeli bolców.


@imargam_2137: czy w tej bajce były smoki?
Jeżeli kiedykolwiek uznasz ze masz problem z RELACJAMI z kobietami (nie seks) to przeczytaj sobie swój komentarz.
@AntyBohater:
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@imargam_2137
Ale mój post dotyczy starych typów, których wylacznym kręgiem są bardzo mlode, nieletnie dziewczyny.
Nikt normalny mając 30 na karku nie interesuje się taką 15 latką chociażby, pod pedo to podchodzi.
  • Odpowiedz
@Filippa: na tym screenie w kółku jest mowa np o 17 latce, laska z tindera o której pisałem wcześniej mówiła że ma 18, nie pytałem czy skończone czy rocznikowo xD oj wychodzi na to że jestem zaburzony
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@imargam_2137
Nie.
Typ ze screena mówi ze 16 latka to nie dziecko xd co jest wierutną bzdurą.
To jest dziecko i ma całkiem inną mentalność niż 30 latek. Oboje mają inne wartości życiowe, inne doświadczenia, tego nie da się pogodzić.
Co taki typek może właściwie chcieć od takiej dziewczyny? No jak dla mnie to wygodny obiekt do manipulacji i wykorzystania.
O czym mieliby rozmawiać? O szkole?
  • Odpowiedz
xD ale boli xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: mnie boli, że traktujecie innych ludzi jak szmaty, a kobiety dodatkowo jak kurvy i worki na spermę, a najgorsze że mącicie w głowach i wmawiacie innym że to normalne.

Teraz już żadna bmka z Oskim nie przyjedzie bo albo macie już Sławka beciaka ze służbową skodą albo każdy się was brzydzi po karuzeli bolców.


@imargam_2137: średnio chce mi się wierzyć, że typ lvl 30 wyznający
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: widzę jakie reakcje wywołuje to że umawiam się z młodszymi dziewczynami w moim środowisku i są to właśnie reakcje dziewczyn ze Sławkiem beciakiem który ma zakola bo nic lepszego nie udało się w porę upolować albo takie które zostały nadal singielkami i boli je to że faceci w ich wieku wolą od nich młodsze, doskonale pamiętam co i z kim te dziewczyny robiły 12-13 lat temu jak chłopak w ich
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@NieBendePrasowac w punkt.
No i zwróć uwagę na ich przegrywowe słownictwo xD
Kukold, oskarki, beciaki, czady, nie czady, przeciętny człowiek nawet nie posługuje się tymi wyrażeniami a oni swoje incelskie brednie traktują na poziomie empiryczno-naukowym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yhbgrobdoivbvwamsv

W co miałbyś trafić?

Od kiedy porównywanie ludzi do przedmiotów jest dobre?


@Filippa: wyzywac wszystkich od pedofilii bo nie chca obwislej przechodzonej witaminki to dobrze, jak ktoś skrytukuje witaminki to reee, tak nie wolno xDD



xD ale boli xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: mnie boli, że traktujecie innych ludzi jak szmaty, a kobiety dodatkowo jak kurvy i worki na spermę, a najgorsze że mącicie w głowach i wmawiacie innym że to normalne.
  • Odpowiedz