Wpis z mikrobloga

Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD lub niespełna rozumu jeżeli twierdzi, że z takim dzieckiem mógłby się spokojnie "dogadać" a ono same jest mentalnie na jego poziomie.
Nawet nie dziwi mnie, że jest tam tag przegryw xD

Taki związek to kolejna fantazja przegrywa i dowartościowanie się, bo wie, że ani w wieku takiej dziewczyny nie miałby u niej szans, ani później u nikogo poważnego, to liczy na to, że takiej "młodej i głupiej" by zaimponował, bo ma "prawko".

Zadajcie sobie pytanie czy pozwolilibyście swojemy dziecku na związek z o tyle starszym typem xD
#bekazpodludzi #zwiazki #bekazprzegrywow #rakcontent
Pobierz Filippa - Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dzie...
źródło: comment_1673123003e3wRv8takkiMydOgYNWp84.jpg
  • 181
@Filippa:
Inna sprawa, że oni chyba żyją w jakimś swoim wyimaginowanym świecie, w którym 16latki interesują się starymi prykami. Jak miałam 19 lat to rzygać mi się chciało na myśl o facecie lvl 28, a co dopiero mówić o większej roznicy wieku. Miałam jedną koleżankę w liceum, która zwiazała sie ze starszym o 10 lat gościem, nikt tego zwiazku w rodzinie nie akceptował. Oczywiście nie są już dawno razem.
@ChickenDriver
No spoko, ale ogólnie wyłączny pociąg w stronę dzieci jest dla mnie dość podejrzany, bo to w sumie tak jakby 13 latka chodziła z 20 latkiem.
Dla mnie 16 latki to są dzieci i w życiu swojemu dziecku nie pozwolilabym na taki związek xD

Jest też taki termin "ephebophilia"
@Kerrigan Ja mialam 15 latke która chodziła z 25 latkiem xD dodam, że byl dilerem narkotykowym i wciągał ją w uzależnienie od amfy.
Nie wystarczały tłumaczenia ze to jest #!$%@? i niezdrowe
@Filippa: Spokojnie, zaraz przyjdą wykopowi eksperci (teoretyczni) od związków, żeby ci wytłumaczyć, że to jest NATURA, a tak w ogóle to nastolatki same wolą starszych, więc związek 35-latka z 16-latką to coś normalnego i generalnie jesteś przechodzoną, podstarzałą starą panną i ZAZDROŚCISZ. Ciekawe czy jako ojcowie by na taki związek swojej córce pozwolili xD W ogóle tekst o zalewaniu szesnastolatek mógł napisać tylko jakiś odklejeniec z tagu przegryw xD zawsze trochę
@cutecatboy zawsze kisne beke z argumentów ad naturum xD
Bo to wcale nie wina uwarunkowania kulturowego gdzie male dzieci od najmłodszych lat się seksualizuje a mlodzi mężczyźni są zasypywani incelskim #!$%@? "jak ma 20 lat to jest już zużyta" xD
Traktują kobiety jakby miak byc to jakis wyeksponowany towar na półce
@Filippa: W ogóle żeby w XXI w. myśleć że laska będzie się cieszyć z #!$%@? pizzy i nie będzie cię porównywać z byłymi to chyba trzeba być albo zajebiście odklejonym od rzeczywistości przegrywem, albo lubić 12-latki, bo chyba ich #!$%@?ło jeżeli myślą, że 16-latka będzie z 30-latkiem z miłości, a nie po to żeby ją sponsorował, kupował jej fajne rzeczy i zabierał na wycieczki

Cieszy się z byle czego xDD typ