Wpis z mikrobloga

Czy mnie wzrok nie myli? Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski? Jacy troskliwi nagle.
O wy zbrodniarze, chcecie polskich mężczyzn wysyłać na wojnę w metalowych puszkach? Dlaczego tak nienawidzicie mężczyn?

#ukraina #rosja
  • 38
  • Odpowiedz
O wy zbrodniarze, chcecie polskich mężczyzn wysyłać na wojnę w metalowych puszkach? Dlaczego tak nienawidzicie mężczyn?


@szurszur: czyli ty chcesz wysłać polskich mężczyzn z samym przysłowiowym kałaszem żeby gineli w walce przeciw wrogowi w czołgu?!
  • Odpowiedz
tak ciężko zrozumieć, że polskie czołgi są dla polskiej armii zawodowej?


@Gurciak: Tak ciężko zorzumiec, że skoro ktoś teraz lamentuje nad osłabianiem bezpieczeństwa nie jest wiarygodny, bo sam popierał zmniejszenie bezpiecześńtwa poprzez likwidację poboru w czasie wojny?
  • Odpowiedz
skoro to są twoje autorytety to twoja sprawa, nie oceniam


@alfaiomega1: Konfederacje jako swoja partie wskazywało aktywnie co najmniej dwóch z bardziej znanych wykopków z tagu pietnujacego mobilizację to zakłądam, że tu tez mogą popierać.
  • Odpowiedz
Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski?


@szurszur: wut? Po co takie bzdury piszesz?

Bez zmian jestem przeciwnikiem przymusowej mobilizacji i zwolennikiem przekazania leopardów.
  • Odpowiedz
@szurszur: to teraz "wzmacnianie bezpieczeństwa" = wiarygodność? To mam nadzieję, że popierasz obowiązkowy pobór także dla kobiet, bo przecież to większe bezpieczeństwo na wypadek wojny, a jak nie to gdzie twoja wiarygodność?
  • Odpowiedz
Tak ciężko zorzumiec, że skoro ktoś teraz lamentuje nad osłabianiem bezpieczeństwa nie jest wiarygodny, bo sam popierał zmniejszenie bezpiecześńtwa poprzez likwidację poboru w czasie wojny?


@szurszur: jedna z ładniejszych ripost jakich tu widziałem w ostatnim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To mam nadzieję, że popierasz obowiązkowy pobór także dla kobiet, bo przecież to większe bezpieczeństwo na wypadek wojny, a jak nie to gdzie twoja wiarygodność


@Gurciak: Nie popieram przymusowego poboru w czasie pokoju nawet dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
Czy mnie wzrok nie myli? Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski?


@szurszur: myli cię. Przeciwnikami łapanki na wzór rosyjski są prawdziwi patrioci, którzy popierają Ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to nie chodzi o Ciebie. Wiadomo, że to nie wszyscy.


@szurszur: ale takie uogólnienie jest dość krępujące. Poza tym, to że ktoś jest przeciwny przymusowi nie oznacza, że sam nie wziąłby udziału jako ochotnik.
  • Odpowiedz
@szurszur: wypraszam sobie. Jestem przeciwnikiem poboru i jestem za przekazywaniem Ukrainie jak najwięcej sprzętu, żeby właśnie uniknąć takich sytuacji jak przymusowy pobór.
  • Odpowiedz