Wpis z mikrobloga

Czy mnie wzrok nie myli? Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski? Jacy troskliwi nagle.
O wy zbrodniarze, chcecie polskich mężczyzn wysyłać na wojnę w metalowych puszkach? Dlaczego tak nienawidzicie mężczyn?

#ukraina #rosja
  • 38
  • Odpowiedz
Czy mnie wzrok nie myli? Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski? Jacy troskliwi nagle.


@szurszur: Jestem przeciwnikiem szkoleń i nie przebranżowiłem się
  • Odpowiedz
@szurszur: To jakiś idiota pisał i już po banie zresztą. K2 i Abramsy już teraz są do celów szkoleniowych i jak tylko będą przychodziły kolejne partie to pancernicy mogą je już odrazu wdrażać. Problem w tym że mnie na miesięcznym szkoleniu nauczą nie tego jak kierować abramsem czy K2 a tego gdzie mam się stawić na przemiał i jak ładnie i patetycznie wymaszerować na pewną śmierć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamokamo

@szurszur to że ktoś nie popiera bezsensownej branki jak leci nie znaczy że nie popiera profesjonalnej dobrze wyposażonej i wyszkolonej armii zawodowej


To znaczy że słabo u niego z myśleniem.
Myślisz że profesjonalna dobrze wyposażona i wyszkolona armia zawodowa jest zdolna do prowadzenia działań wojennych przez rok tak jak na Ukrainie? Nie mówiąc już o kilku latach? Przecież to trzebaby mieć przynajmniej milionową armię zawodową. To jest nie wykonalne.
  • Odpowiedz
to że ktoś nie popiera bezsensownej branki jak leci nie znaczy że nie popiera profesjonalnej dobrze wyposażonej i wyszkolonej armii zawodowej


@Kamokamo: Wiesz, że są jeszcze stany pośrednie, jak np. dobrze przeszkolona rezerwa?
  • Odpowiedz
@szurszur: jestem przeciwko ćwiczeniom zakończonym przysięgą. To chyba logiczne, że jestem też przeciwko przekazywaniu niezbędnego nam sprzętu. Inwestować powinniśmy właśnie w sprzęt i zawodowe wojsko.
  • Odpowiedz
@szurszur: Inaczej niż debilem się ciebie trepie nie da nazwać... Czy będąc przeciwnikiem niewoli i przymusowego poboru jestem od razu przeciwnikiem profesjonalnej, dobrowolnej armii i całego wojska? Nie chce zostać też pod przymusem murarzem, czy czyni mnie hipokrytą jak zatrudnie murarza żeby postawił mi dom? #!$%@? po co się produkuje dla takich zakutych łbów jak ty
  • Odpowiedz
Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski


@szurszur: Nie piernicz, jest dokładnie odwrotnie. Konfiarzo-pisowcy grający od początku kartą "nie możemy się rozbrajać" pierwsi popierali te bezsensowne szkolenia.

Ja sprzeciwiam się wysyłaniu na szkolenia kogokolwiek wbrew woli, a tym bardziej z przysięgą. Od początku natomiast uważam, że powinniśmy pakować w Ukrainę wszystko, co mamy, bo nie ma sensu nawet udawać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szurszur: czyli wszystkich wykopków wrzuciłeś do jednego worka, bo jedna zielonka napisała coś co ci się nie podoba. Jesteś żałosnym manipulantem. Najgorszym scierwem jakie jest na tym portalu.
  • Odpowiedz
@Questa22: Pisałem kilka razy, że nie wszystkich. Wiecej tego przemkneło. Nie chciało mi się szukac wszystkich po czasie. Miarkuj słowa, bo wymagam pewnego poziomu pod moimi postami.
  • Odpowiedz
Czy będąc przeciwnikiem niewoli i przymusowego poboru jestem od razu przeciwnikiem profesjonalnej, dobrowolnej armii i całego wojska?


@Szalom: A ja Ciebie tu wołałem? Dlaczego mnie obrażasz? To, że to srodowisko jest bardzo chamskie wobec mężczyzn znowu potwierdzone.
  • Odpowiedz
Czy mnie wzrok nie myli? Wykopowi przeciwnicy szkoleń wojskowych nagle przebranżowili sie na przeciwników oddawania czołgów na UA, bo to obniży bezpieczeństwo Polski? Jacy troskliwi nagle.

O wy zbrodniarze, chcecie polskich mężczyzn wysyłać na wojnę w metalowych puszkach? Dlaczego tak nienawidzicie mężczyn?


@szurszur: Generalnie trzeba zacząć od tego, że Polskie czołgi są w systemie obnrony NATO, wieć my sami sobie ich arbitralnie sami przekazać nie możemy (tzw nie powinniśmy|) bo
  • Odpowiedz