Wpis z mikrobloga

kobieta to nie towar, żeby ją ściągać z innego kraju jak produkty z aliexpressu


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: nie dosłownie, ale mieszkańcy biedniejszych krajów wyczekują takiej szansy. Tak, to szansa.
Osobiście znam taką sytuację. Poznałem w Tajlandii jedną barmankę, a że bywałem w tym pubie codziennie, to się gadało o pierdołach, dodaliśmy się do znajomych na fejsie. Kontakt oczywiście się zatarł po latach, ale widzę po jej wallu, że hajtnęła się z podstarzałym Szwedem,
a ona będzie mi do końca życia wdzięczna i będzie mi gotować sprzątać i urodzi mi dzieci?w tak właściwieto co, a pan nie polak? XD


@Frygus96: A to nie tak, że po pewnym czasie znajdzie sobie lepszy model niż ty?
bogate brytolki czy bogaci brytyjczycy (a nawet nie bogaci tylko bardziej przy kasie niż mniej)


@Frygus96: Tutaj jest pies pogrzebany, brytole przy kasie. Jeśli myślicie, że jakakolwiek Azjatka czy Afrykanka będzie chciała przyjechać do Polski i biedować w mieszkaniu z wielkiej płyty i jeszcze sprzątać jakiemuś Januszowi z brzuchem, to raczej się mocno rozczarujecie.
bogate brytolki czy bogaci brytyjczycy (a nawet nie bogaci tylko bardziej przy kasie niż mniej) jeżdzą sobie za granice do egzotycznych krajów np w afryce, lub np filipiny czy tajlandia i dosłownie sprowadzają sobie kobiete czy chłopa murzyna żeby z nimi mieszkali jako mąż czy żona. chętnych jest w #!$%@?, bo dla wielu ludzi to jak wygrana na loterii a miłość to drugorzędna kwestia.


@Frygus96: tylko takie kobiety po otrzymaniu obywatelstwa
a ona będzie mi do końca życia wdzięczna i będzie mi gotować sprzątać i urodzi mi dzieci?w tak właściwieto co, a pan nie polak? XD


@Frygus96: marzenie ściętej głowy. W kilka lat nauczy się jak się żyje w Europie, a ty byłeś tylko tą gałęzią, która była najbliżej XD