Wpis z mikrobloga

@Wakun: Kiedyś rodzinka, nauczyciele każdy do mnie nawijał "gry i komputer to zło" będziesz agresywny i dobrej pracy sobie nigdy nie znajdziesz. Aktualnie programista dobra podsadka "boją się jak ide na urlop" i nie dość ze ogarniam techniczne, internetowe sprawy to mam niskie kredo gotówkowe od znajomego nawet nie hipoteczne bo miałem więcej niż połowa kasy na mieszkanie.
A rodzinka co? wynajmy na początku potem kredyty i teraz nagle kuhwa się
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: No boli mnie w chooj że ktoś nazywał gry i komputer demonem i tępa baba w szkole gadała do naszej klasy że będziemy KUHWA nikim jak typowy robak xD a teraz prawdopodobnie laska zarabia mniej nawet 1.5 2x 3x razy mniej od osób na których się psychicznie wyżywała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
chyba ciągle cię boli XD


@Nighthuntero: Rany z dzieciństwa będą zawsze boleć ale nic nie smakuje tak dobrze jak cicha zemsta. Gdy przez pracę i wytrwałość zostawiasz gnębicieli w tyle. Może i minęło X lat a dalej bym napluł w ryj pewnym nauczycielom.
  • Odpowiedz
@TheMexicano No akurat miałeś farta, że to co cię interesowało okazało się później silnie rozwijający się rynkiem o globalnym zasięgu. Plus od grania w gierki programistą się nie zostaje ;)
  • Odpowiedz
@TheMexicano: rynek się Kasyci mirek, bo każdy teraz programista, a fizycznie kto będzie tabelki wypełniał na produkcji :) trzymaj się tam gdzie jestes bo później nie jednokrotnie długo się zatrudnienia szuka, też jestem po informatyce ale nie widziałem lepszych perspektyw niż spawacz, elektryk, monter automatyk
  • Odpowiedz
@TheMexicano: Ja to jestem takim cichym spokojnym gościem, ale w technikum tyle razy rozmawiałem z wychowawcą dlaczego ja tak dużo opuszczam zajęć i się nie przykładam do nauki (szukał przyczyny "problemu") i przez to będę miał słabe oceny i problemy ze znalezieniu pracy po szkole (xD). Zawsze coś tam wymyślałem aby dał sobie spokój, bo zwyczajnie nie chciałem mu robić przykrości i dać wykład czym się zajmuje i że zarabiam 5
  • Odpowiedz