Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@A330: Ale wiesz, że jeśli widzisz wpis platyniarza, to znaczy że spadł za coś innego, bo wpisy i komentarze są od razu usuwane
Tutaj jest pies pogrzebany, brytole przy kasie.


@janeeyrie: Polacy mimo wszystko mają dość dużo pieniędzy w stosunku do większości narodów. Zaś sprzedając kawalerkę w Krakowie jeśli taka nie pasuje Janusz może sobie kupić za tę cenę większe mieszkanie w Hiszpanii.
mam nie wyrwać jakiejś ładnej azjatki która mi sie podoba z lepianki z gówna, a ona będzie mi do końca życia wdzięczna i będzie mi gotować sprzątać i urodzi mi dzieci


@Frygus96: tak średnio bym powiedział, po dostaniu paszportu kopnie w dupę i poleci do Chada
@ShineLow: pamietam jak byl jakis Polak w Tajladnii bodajze, znalazl sobie tam zone i zaczal z nia krecic filmiki na youtubie tzn. on juz wczesniej krecil, bo prowadzil chyba vlog podrozniczy. Wyrwal ją z jakies czarnej dziury, a ta kiedy zlapala troche wiatru w zagle zaraz go zostawila, bo zrozumiala, ze nie jest juz jej potrzebny xD Takze tez bym radzil uwazac z ta miloscia/byciem wdziecznym do konca zycia( ͡º
@Frygus96
Bycie czarnym to nie jest nawet homogeniczność, "wielki" okazie inteligencji xD
Czarni nie pochodzą tylko z Afryki.
Czarny to i może być Polak, więc o co ci chodzi?
@zymotic pomijając, że rasy nawet nie istnieją bo odrzuca je jakieś 75 proc biologów xD

Termin rasy to wymysl takze Amerykanow, Brytoli, Francuzow i Hiszpanow zwby usprawiedliwić rasizm