Wpis z mikrobloga

@Fix Najbardziej lubię gdy takie teksty o złej technologii i złych portalach społecznościowych wrzucają bordo postujące po 15 wpisów dziennie na wykopie xddd


@ZenonZawodowiec: Bo wykopowe bordo to takie internetowe #!$%@?. Będą wrzucać dowolną treść byle by się plusy zgadzały.
@Fix: Można się śmiać, że jestem czternaście i to jest głębokie, ale taka prawda. Z najbliższymi kumplami przeżywamy ostatnio szok kulturowy, bo w ostatnich miesiącach nasze relacje wróciły na właściwe tory i spotykamy się tak po prostu, żeby porozmawiać. Bez żadnych atrakcji w tle, grilla, imprezy, alkoholu, gier itp. Czy raczej odwrotnie, spotkanie się nie jest dodatkiem do wspólnego uczestnictwa w evencie. Fajnie jest, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡
Starsi ludzie ktorych znam bardzo sobie chwalą telefony dzięki ktorym mogą rozmawiać codziennie, a jeszcze bardziej chwalą komunikatory typu skype gdzie mogą tanio rozmawiać z rodziną z zagranicy i ich zobaczyć.

Wykopki nie wiedzą że kiedyś rozmowy międzymiastowe były drogie. A co dopiero takie z zagranicy.
G.Ó.W.N.O P.R.A.W.D.A
ja to zawszę widziałem inaczej
Rozłączyła mnie z ludźmi na których byłem skazany ze względu na zamieszkanie, szkołę, pracę, etc a połączyło z ludźmi z którymi chciałbym być połączony
Gram już dwa lata z kumplem Kanadyjczykiem i jest w pytkę
Z najbliższymi kumplami przeżywamy ostatnio szok kulturowy, bo w ostatnich miesiącach nasze relacje wróciły na właściwe tory i spotykamy się tak po prostu, żeby porozmawiać. Bez żadnych atrakcji w tle, grilla, imprezy, alkoholu, gier itp.


@Hrabia_Horeszko: No jednak I'm 14 and this is deep.
Sugerujesz, że kiedyś ludzie spotykali się bez żadnych atrakcji w tle? Śmiem wątpić