Wpis z mikrobloga

Wam też #tinder kojarzy się z seksem i dobrą zabawą? Bo wiecie, jak np: jesteście #p0lka na bali to wchodzicie na tindera i już 2 dnia przeglądacie zdjęcie setek modeli, wybieracie i drugiego podjeżdza pod was CZARNYM MOTOCYKLEM nie byle kto - MODEL, PILOT Z JU E SEJ nie jakiś tam zwykły pilot od telewizora tylko PILOT Z JU E SEJ

Natomiast wasza ulubiona i znana Kasia już dostrzegła, że takie przygody są słabe i miłość jest więcej warta, ale jestem bardzo ciekaw bo nie znam odpowiedzi, czy taki MODEL, PILOT z JU E SEJ ma ochotę na miłość? Czy zależy mu tylko na ONS? Nie mam pojecia kompletnie jak to się potoczyło dalej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No i wielki plus dla kasi za zmoggowanie normików korzystających z tindera. Pani Kasia sama mówi - przebiera w MODELACH, PRZYSTOJNIAKACH a wy z mordą 5/10 czy 6/10 chcecie konkurować z modelami? buhaha #bekaznormictwa

Wołam dobrych chłopaków z tagu:

@Kreek
@przegryw162cm
@LajfIsBjutiful
@BlackpillNaCalego
@gnomol
@CloudSpanner
@Feniks_Alfa
@harold97
@itsoverforme32445

P.....c - Wam też #tinder kojarzy się z seksem i dobrą zabawą? Bo wiecie, jak np: jes...
  • 29
@Pozytywny_gosc: Ściana dla kobiety nie polega na tym, że nikt ich nie chce ruchać(takie osoby zawsze się znajda), tylko na tym, że nikt z nimi już nie chce związku.

Btw. Chad zawsze się znajdzie, ale nie jest to codzienność dla takiej przeciętnej Kasi - dlatego tez pisze o nim w książce, bo takie historie dla starej p0lki po 30 brzmią jak BAJKA i Kasia serwuje tym p0lkom wlasnie takie BAJKI rodem
Zawsze mnie rozdupca, jak emigranci z krajów bogatszych nazywają się "ekspatami" XD
Laska - nie różnisz się niczym od Ahmeda, który przyjechał z Afganistanu. Oboje przyjechaliście z kraju o mniejszej ilości tego co potrzebujesz, do tego o większej. On za pieniędzmi, ty za fujarami XD