Wpis z mikrobloga

Wam też #tinder kojarzy się z seksem i dobrą zabawą? Bo wiecie, jak np: jesteście #p0lka na bali to wchodzicie na tindera i już 2 dnia przeglądacie zdjęcie setek modeli, wybieracie i drugiego podjeżdza pod was CZARNYM MOTOCYKLEM nie byle kto - MODEL, PILOT Z JU E SEJ nie jakiś tam zwykły pilot od telewizora tylko PILOT Z JU E SEJ

Natomiast wasza ulubiona i znana Kasia już dostrzegła, że takie przygody są słabe i miłość jest więcej warta, ale jestem bardzo ciekaw bo nie znam odpowiedzi, czy taki MODEL, PILOT z JU E SEJ ma ochotę na miłość? Czy zależy mu tylko na ONS? Nie mam pojecia kompletnie jak to się potoczyło dalej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No i wielki plus dla kasi za zmoggowanie normików korzystających z tindera. Pani Kasia sama mówi - przebiera w MODELACH, PRZYSTOJNIAKACH a wy z mordą 5/10 czy 6/10 chcecie konkurować z modelami? buhaha #bekaznormictwa

Wołam dobrych chłopaków z tagu:

@Kreek
@przegryw162cm
@LajfIsBjutiful
@BlackpillNaCalego
@gnomol
@CloudSpanner
@Feniks_Alfa
@harold97
@itsoverforme32445

P.....c - Wam też #tinder kojarzy się z seksem i dobrą zabawą? Bo wiecie, jak np: jes...
  • 29
I ten pierwszy komentarz

JU GOŁ GERL - chad czeka i nie lubi spoźnialskich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ciekawe czy gdyby taki incel, przegryw z tagu, taki typowy 170 + 4/10 + zakola zaczał żyć tak jak chce i np uśmiechać się do kobiet, zagadywać w sklepie, tramwaju czy pisali by mu JU
Pobierz P.....c - I ten pierwszy komentarz

JU GOŁ GERL - chad czeka i nie lubi spoźnialski...
źródło: comment_1673038310xDojBxcXw4vkjuxlhcGwKz.jpg
@Pozytywny_gosc Zaraz ktoś napisze że boldupie i cope'uje ale ta kobieta, mimo swojego wieku, zachowuje się jak nastoletnia gówniara, która zaraz po maturze zerwała się z maminej smyczy i pojechała do dużego miasta na studia. Jakby miała te 20-25 lat to rozumiem, ale to przecież jakąś stara baba jest xD. Cringe okrutny. Jeszcze te grafomanskie wypociny rodem z gimnazjum. Ja #!$%@? xD.