Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4608
Pochwalcie się co zrobiliście najgłupszego w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zacznę. Kiedyś jechałem sobie na wsi i miałem wodę na podłodze pic rel. Nie mogłem jej dosięgnąć więc wziąłem tak skręciłem w prawo i w lewo by się doturlała bliżej. W efekcie czego wpadłem w poślizg i #!$%@? auto w rowie xD przypomniało mi się o tym bo przed chwilą chciałem zrobić to samo xD
#heheszki
ChwilowaPomaranczka - Pochwalcie się co zrobiliście najgłupszego w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_1673014282ECQWMyyKILiuibFksnonMi.jpg

Pobierz
  • 322
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChwilowaPomaranczka: Mając 5 lat u mamy w pracy włożyłem spinacz do gniazdka, podobno miałem 2 metrowy lot w tył.

Druga akcja to już jak w wieku około 16 lat chodzilismy ze znajomymi na piwo do lasu obok miejsca gdzie mieszkaliśmy, robiliśmy sobie ognisko i siedzieliśmy do nocy. Znajomy który latał z wykrywaczem metalu znalazł jakieś mocno pordzewiałe naboje z pistoletu czy karabinu, wylądowały w ognisku. Na szczęście nic nie wybuchło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ChwilowaPomaranczka: jak byłem mały to w domu była kosiarka spalinowa. Pewnego razu jak tata skończył kosić ogród to chciałem mu pomóc z złożeniem tej kosiarki. Z racji że była to spalinówka to trzeba było poczekać chwilę aby ostygła. Oczywiście tu wchodzę ja xd Chciałem sprawdzić czy po 30 sekundach kosiarka jest już zimna więc przyłożyłem cała dłoń na wydech (wtedy nie wiedziałem co to oznacza) xD możecie sobie wyobrazić co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
jechałem rowerem do domu majac zajęta lewą rękę i pomyślałem że lewa przerzutkę mogę zmienić prawa ręka. Wylądowałem na dupsku na 2 stronie ulicy. Dobrze że nic nie jechało z naprzeciwka bo pewnie bym tego nie pisał
  • Odpowiedz
  • 2
@ChwilowaPomaranczka Kiedyś ciąłem szlifierką kątową taki betonowy bloczek ale był strasznie gruby więc zdjąłem osłonkę ochronną z maszynki aby mieć większe pole manewru. W pewnym momencie tarcza wpadła w jakieś wibracje i z impetem mi odskoczyła. Oczywiście odruchowo zdjąłem palec z guzika i próbowałem ją zachamować ale i tak skończyło się na szramie w okolicach mostka, która już zostanie na pamiątke. Dobrze, że nie kierowała się w stronę twarzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ChwilowaPomaranczka: jak bylem raz na paintballu to mialem wrażenie ze moj pistolet nie strzela jak wciskam spust, to postanowilem przylozyc reke do wylotu lufy i strzelić - jak możecie sie domyśleć ból byl duży
  • Odpowiedz
@prawdziwy_warmianin: kurde przypomniałeś mi jak kiedyś czekałem z mamą do lekarza w przychodni. Oczywiście wszystko trwało zdecydowanie za długo. Miałem może z 8 lat... w każdym razie biegałem po korytarzu przychodni na 2 piętrze. Zainteresowała mnie klatka schodowa i widok w dół przez balustradę. Bez zastanowienia wsadziłem głowę między "szczebelki". Widok fajny, ale głowa w tył już nie chciała wyjść tak łatwo jak weszła ... utknąłem. Zacząłem wołać na pomoc
  • Odpowiedz
@Blu3skY no przecież mój stary to śmieszek. Jak wrócił ze szlifierka to nie powiedział że trzeba wyciąć barierkę tylko że trzeba odciąć mi uszy żebym mógł wyciągnąć głowę. Ja głupi zacząłem ryczeć i uwierzyłem. Prosiłem że przecież muszę mieć uszy. Powiedział że zostawi je tylko przez to że mam go już zawsze słuchać i mam być grzeczny xD
  • Odpowiedz