Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4604
Pochwalcie się co zrobiliście najgłupszego w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zacznę. Kiedyś jechałem sobie na wsi i miałem wodę na podłodze pic rel. Nie mogłem jej dosięgnąć więc wziąłem tak skręciłem w prawo i w lewo by się doturlała bliżej. W efekcie czego wpadłem w poślizg i #!$%@? auto w rowie xD przypomniało mi się o tym bo przed chwilą chciałem zrobić to samo xD
#heheszki
Pobierz ChwilowaPomaranczka - Pochwalcie się co zrobiliście najgłupszego w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
źródło: comment_1673014282ECQWMyyKILiuibFksnonMi.jpg
  • 322
@ChwilowaPomaranczka: Może nie najgłupsza, ale w temacie. Mając lat 18, prawko od kilku tyg. i swojego pierwszego gruza Skoda Felicia w momencie wybierania długiego zakrętu, mając kierownicę obrócona o 180 stopni postanowiłem zresetować licznik kilometrów i włożyłem rękę w dziurę spodu tej kierownicy (która akurat w tym momencie była górą) i przycisnąłem ten wystający dups ale w tej właśnie chwili zakręt się kończył więc musiałem kierownicę prostować jednak nie dało się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ChwilowaPomaranczka: miałem w aucie tak że na zimnym silniku jak się pociągnęło mocniej to wyskakiwał tryb awaryjny i moc zjeżdżała do ok 30% Żeby temu zaradzić wystarczyło wyłączyć zapłon odczekać z 3 sekundy i ponownie odpalić. Wiec przystapilem do tej procedury w trakcie jazdy ( nie pierwszy raz). Zgasiłem silnik ale samochód przyjął kierunek lekko na pobocze więc przekręciłem kierownicę ale była zablokowana i ta odrobina nie wystarczyła, skręcając mocno kierownicę
@pywc miałam podobną historię. Spełniałam swoje glupie marzenie o kąpieli w morzu o północy. Zostawiłam znajomych na plaży, owinęłam się ręcznikiem, ktory zostawilam nad samym morzem i weszłam do wody. Dobrze pływam, ale jak mnie złapało to wiedziałam, że po mnie. Cudem się wykaraskałam, nie mam pojęcia jak, wyrzuciło mnie kilkanaście metrów od tego ręcznika. Znajomym nawet do glowy nie przyszło, że walczę o życie...