Wpis z mikrobloga

Bosch ErgoMixx 600W - boże, co za gówno!

Widzicie tą część zaznaczoną na czerwono? Otóż podczas używania blendera, dostają się tam bez problemu płyny, których się tak łatwo nie pozbędziecie (jedyna opcja to trzepanie i stukanie tym przez naprawdę bardzo długi czas, ale i tak nie da rady wszystkiego usunąć).

Mało tego - tej części nie można myć pod bieżącą wodą. Także jest to cudowna miejscówka do gromadzenia się grzybów i bakterii. Także odradzam każdemu zakup tego gówna - chyba, że chcecie mielić sobie orzechy, bo do niczego innego w kuchni to gówno się nie nadaje.

#bosch #kuchnia #gotowanie #kulinaria #agd #zalesie
Pobierz Zapaczony - Bosch ErgoMixx 600W - boże, co za gówno! 

Widzicie tą część zaznaczoną...
źródło: comment_16729842037hFnhghAEnaJySwjmymoRE.jpg
  • 97
@Wezwoguleicstont: no ja jako rozwiązanie problemu jestem zmuszony dokupić większy pojemnik do miksera. Używam tego głównie do robienia omletów i do tego pojemnika, który jest w zestawie nie można dać więcej, niż 3 jajka, bo inaczej do nasadki dostaje się miksowana zawartość. Z poprzednimi blenderami innych marek nie miałem żadnych problemów.

Znalazłem póki co taki pojemnik, ale poszukam jeszcze większego:

https://allegro.pl/oferta/pojemnik-do-blendera-miksera-bosch-9347322103
@essa121: sprawdź czy nie da się tego dokupić, ja kiedyś zamawiałam plastikowe kółko zębate do maszynki do mielenia, kosztowało kilka zł a maszynka jak nowa ale to inny producent był