Wpis z mikrobloga

Bosch ErgoMixx 600W - boże, co za gówno!

Widzicie tą część zaznaczoną na czerwono? Otóż podczas używania blendera, dostają się tam bez problemu płyny, których się tak łatwo nie pozbędziecie (jedyna opcja to trzepanie i stukanie tym przez naprawdę bardzo długi czas, ale i tak nie da rady wszystkiego usunąć).

Mało tego - tej części nie można myć pod bieżącą wodą. Także jest to cudowna miejscówka do gromadzenia się grzybów i bakterii. Także odradzam każdemu zakup tego gówna - chyba, że chcecie mielić sobie orzechy, bo do niczego innego w kuchni to gówno się nie nadaje.

#bosch #kuchnia #gotowanie #kulinaria #agd #zalesie
Pobierz Zapaczony - Bosch ErgoMixx 600W - boże, co za gówno! 

Widzicie tą część zaznaczoną...
źródło: comment_16729842037hFnhghAEnaJySwjmymoRE.jpg
  • 97
@Zapaczony:
Jeśli woda dostała się do środka podczas mycia pod bieżącą wodą, to odparuje po paru dniach, luz, nikt nie zginie. Mam podobne dziadostwo z brauna albo philipsa, nie widzę, żeby z tego mechanizmu wypływało cokolwiek, a jest myty po każdym użyciu.
@hipokryzjawkutos: wg. producenta #!$%@?ą nakładkę przeciera się wilgotną ściereczką  A jak podczas miksowania i tak dostanie się tam syf, to gówno z tym zrobisz i będą zalęgać ci się tam grzyby, pleśń i inne gówna.

A podczas kolejnego używania cały ten syf będzie się wylewać ze środka. Wiesz, żeby się nic nie zmarnowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janusz00: ale podczas używania, gdy miksujesz coś płynnego, to ten płyn dostaje się do środka i płucze cały ten syf zaschnięty w środku. No ale co kto lubi, smacznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zapaczony: To jest pojemnik do warzyw, jakbyś chciał robić omlety to mogłeś kupić ten zestaw rozszerzony o trzepaczkę do jajek i robić omlet w normalnej misce. Ten zestaw zastępuje mi tarkę do warzyw i mikser, najlepsza rzecz jaką mogłem kupić w tej cenie do kuchni. A i zestaw miał fajny pojemnik do robienia koktajli
robić omlet w normalnej misce.


@niegadaj: to omlet na słodko, z jaj, owsianki, orzechów, wiórków kokosowych, miodu, gorzkiej czekolady, białka truskawkowego, rodzynek i banana.

W poprzednich blenderach zawsze wszystko wrzucałem do pojemnika, miksowałem i wylewałem na patelnie i nie miałem żadnych problemów z niczym. Gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać, to nie kupiłbym tego produktu ( ͡° ʖ̯ ͡°)