Wpis z mikrobloga

weź pokaż mi stację, na której można płacić zarobioną kwottą brutto. 3490 to jest minimalna brutto panie ekonomie xDDD


@Fitoplankton: To wez mi pokaz dlaczego dla obliczen dla de uzyl brutto a dla obliczen pl netto?

Pokazesz?? Panie ekonomisto.

Poza tym pisanie o netto to szczyt debilizmu zarowno w pl jak i de.

Inne netto z tego samego brutto bedzie mial studenciak do 26 r.z a inne 4ro osobowa rodzina a
@gorzki99: https://www.natlawreview.com/article/german-parliament-approves-increase-minimum-wage-to-12-hour-effective-october-1-2022

To nie kwestia winy googla, tylko nieumiejętności wyszukiwania i weryfikowania informacji przez ciebie. Jeśli nie czujesz się na siłach robić takie rzeczy, to po co wypowiadasz się w takim wątku i rzucasz ad homami w kierunku osób, które to potrafią?
Pobierz Fitoplankton - @gorzki99: https://www.natlawreview.com/article/german-parliament-appr...
źródło: comment_1672911897FrjREsyj53SAzlLWegqqBp.jpg
No to jak kolesiowi wyszlo to co mi z 1584? (930 vs 937)?


@gorzki99: czyli nie przyznasz się, że:
1. Nie rozróżniasz netto od brutto.
2. Wcale nie znasz angielskiego, tylko innych potrafisz od tego wyzywać.

Jesteś wyjątkowo twardogłowy. Proszę, jak krowie na rowie:
PL: 3490 zl brutto, 2700 netto. 2700/7.74 = 348 litrów ON
DE: ok 1920E, bo godzinowo, 1486E netto. 1486/1.72=863 litrów ON

W twicie użył pewnie kwoty 2080
@Fitoplankton: @SzybkiBLN: Prosze was. Nie bierzcie netto :/

PL: 3490 zl brutto, 2700 netto.


@Fitoplankton: Dla studenta do 26r.z tez 2700??

DE: ok 1920E, bo godzinowo, 1486E netto.


1486 dla tego co placi podatek na zwiazek wyznaniowy i ma jakies inne obiazenia czy dla tego co tego nie placi?

P.S poprosilem kumpla zeby mi zrobil fotke pylona jak bedize z roboty wracal. Ostanio w DE tankowalem po ponad 2E
czy podatki w DE i PL są takie same?


@Fitoplankton: Rozmwiamy o tym ile polak moze kupic paliwa za minimalna. Tak czy nie?

Za ta sama minimalna brutto studenciak kupi go wiecej niz 40 latek na UoP

Bo jego netto to de facto brutto