Wpis z mikrobloga

Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 2022. Jak widać trochę się pozmieniało, trochę się rozrosło. Najpierw początki kręcenia na rodzinnym Podkarpaciu (w moich czasach już nie rzucali dzidami w rowerzystów), potem pierwsza wizyta rowerem i przeprowadzka do #krakow, gdzie szczęśliwie rezyduję do teraz.

Znalazłem w necie #zaliczgmine toteż początkowo nieśmiało, potem coraz odważniej w Polskę i 4 wyprawy dookoła Polki. Jak skończyły się gminy, to na szczęście znalazły się kwadraty, bo jestem "człowiek achievement" i lubię cyferki, wizualizację i pedałowanie rowerem.

W tym roku pewnie Europa się trochę bardziej odznaczy na mapie. Były plany na wschodnią część Europy, ale pan Fjutin popsuł wszystkim życie i plany.

Jakby się komuś nudziło, to na Instagram wrzucam na bieżąco fotki ze zbieractwa i ogólnie "jedziemy, nic się nie dzieje".

#metaxynarowerze
Pobierz metaxy - Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 202...
źródło: comment_16729069447cwaBRjPr0hwS8pXgjUVVU.gif
  • 64
@metaxy: biedne kitku, takiego zdarzenia to bym się nie spodziewał, mi tylko kiedyś gołąb wskoczył w szprychy ale potem odleciał (,)
@metaxy: ten tekst, ze jakbys jeden dzien odpuscil to stracilbys motywacje do codziennej jazdy.
Cos pieknego. 99% trenujacych sport nigdy nie zostaje mistrzami wlasnie przez takie odpuszczanie.
Jestes 1%.