Wpis z mikrobloga

Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 2022. Jak widać trochę się pozmieniało, trochę się rozrosło. Najpierw początki kręcenia na rodzinnym Podkarpaciu (w moich czasach już nie rzucali dzidami w rowerzystów), potem pierwsza wizyta rowerem i przeprowadzka do #krakow, gdzie szczęśliwie rezyduję do teraz.

Znalazłem w necie #zaliczgmine toteż początkowo nieśmiało, potem coraz odważniej w Polskę i 4 wyprawy dookoła Polki. Jak skończyły się gminy, to na szczęście znalazły się kwadraty, bo jestem "człowiek achievement" i lubię cyferki, wizualizację i pedałowanie rowerem.

W tym roku pewnie Europa się trochę bardziej odznaczy na mapie. Były plany na wschodnią część Europy, ale pan Fjutin popsuł wszystkim życie i plany.

Jakby się komuś nudziło, to na Instagram wrzucam na bieżąco fotki ze zbieractwa i ogólnie "jedziemy, nic się nie dzieje".

#metaxynarowerze
Pobierz metaxy - Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 202...
źródło: comment_16729069447cwaBRjPr0hwS8pXgjUVVU.gif
  • 64
@metaxy: mi się kiedyś marzyła taka pętla od Litwy przez Łotwę, Estonię, Finlandię i przez najbardziej wysunięty na północ skrawek Norwegii, a potem powrót przez Norwegię, Szwecję, Danię i Niemcy. Ale to wyjazd na kilka miesięcy i moje kolana chyba by tego nie wytrzymały.
: jak już tę Hutę zaliczysz, to Ci kwadrat poza skalę wyrzuci


@Nie_znany: nie do końca, ale zachęci do eksplorowania na zachód, gdzie jest więcej pociągów niż w kierunku Tarnobrzega. > Jest jakaś globalna lista największych kwadratów/ klastrów?

@Nie_znany: https://squadrats.com/standings np. tutaj masz różne klasyfikacje. Pod ubersqadrats jest duży. Ja mam póki co 83x83 i jestem jakoś 8. Ale ja w ogóle nie jeżdżę pod duży kwadrat. To wychodzi przy
mi się kiedyś marzyła taka pętla


@empathetic: ćwiczyć, ćwiczyć i powodzenia!

mam niby dłużej prawo jazdy... Ale przebieg chyba mamy ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Seraphiel: za to ja samochodem mam bardzo mały przebieg.

Pan Metaxy


@Ezi: chłop oderwany granatem od pługa, a nie żaden pan!
Jechałeś MRDP? BBTour? Północ-Południe? Wisła1200?


@Jerzu: żadnego. Nie lubię zorganizowanych imprez, nie lubię się ścigać. Lubię sobie pogadać, porobić zdjęcia, nie jechać w ulewie, etc.

Jakieś mniejsze ultra?


@Jerzu: Tour de Silesia 500km/5000m. Było całkiem nieźle, bo dojechaliśmy na 2 miejscu Open.
ile kolizji miałeś podczas tej jazdy


@TzK_: z samochodem jedną. I to w Krk taksówkarz wyjechał z podporządkowanej. Uciekłem trochę w prawo, więc nie uderzyłem centralnie tylko żebrami w jego bagażnik. Obite żebra, parę dni przez to problemy ze spaniem, nic strasznego. Jedna dość poważna #!$%@? na zjeździe z górki, bo wpadł mi pod koła kot. Kot zginął, ja poobdzierany i prawdopodobnie coś naderwane/złamane w obojczyku. A nie wiem co dokładnie,