Wpis z mikrobloga

Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 2022. Jak widać trochę się pozmieniało, trochę się rozrosło. Najpierw początki kręcenia na rodzinnym Podkarpaciu (w moich czasach już nie rzucali dzidami w rowerzystów), potem pierwsza wizyta rowerem i przeprowadzka do #krakow, gdzie szczęśliwie rezyduję do teraz.

Znalazłem w necie #zaliczgmine toteż początkowo nieśmiało, potem coraz odważniej w Polskę i 4 wyprawy dookoła Polki. Jak skończyły się gminy, to na szczęście znalazły się kwadraty, bo jestem "człowiek achievement" i lubię cyferki, wizualizację i pedałowanie rowerem.

W tym roku pewnie Europa się trochę bardziej odznaczy na mapie. Były plany na wschodnią część Europy, ale pan Fjutin popsuł wszystkim życie i plany.

Jakby się komuś nudziło, to na Instagram wrzucam na bieżąco fotki ze zbieractwa i ogólnie "jedziemy, nic się nie dzieje".

#metaxynarowerze
Pobierz metaxy - Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 202...
źródło: comment_16729069447cwaBRjPr0hwS8pXgjUVVU.gif
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
ile to km?

@w3exe: tak jak kolega napisał jakoś 230 tys ale dopiero ostatnie niecałe 3 lata bawię się w kwadraty czyli zależy mi na tym, żeby jeździć nowymi drogami. Tak to dużo było jeżdżenia po tym samym, po okolicy, takie puste kilometry.
czym sie rozni czerwona kreska od zielonego pola i niebieskiego pola?


@Rabusek: czerwone to po prostu tam byłem. Zielone to klaster (największy ciągły obszar) z kwadratów (czerwonych), które mają sąsiadów NSWE. A niebieski to już zupełnie arbitralnie największy kwadrat jaki da się stworzyć z małych kwadracików (nie może mieć żadnej dziury w środku).

Jak Ty rowerek transportujesz na te zagraniczne wojaże? Samolot? FlixBus?


@Rozan: jadę nim. Zwykle są to wyjazdy