Wpis z mikrobloga

Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 2022. Jak widać trochę się pozmieniało, trochę się rozrosło. Najpierw początki kręcenia na rodzinnym Podkarpaciu (w moich czasach już nie rzucali dzidami w rowerzystów), potem pierwsza wizyta rowerem i przeprowadzka do #krakow, gdzie szczęśliwie rezyduję do teraz.

Znalazłem w necie #zaliczgmine toteż początkowo nieśmiało, potem coraz odważniej w Polskę i 4 wyprawy dookoła Polki. Jak skończyły się gminy, to na szczęście znalazły się kwadraty, bo jestem "człowiek achievement" i lubię cyferki, wizualizację i pedałowanie rowerem.

W tym roku pewnie Europa się trochę bardziej odznaczy na mapie. Były plany na wschodnią część Europy, ale pan Fjutin popsuł wszystkim życie i plany.

Jakby się komuś nudziło, to na Instagram wrzucam na bieżąco fotki ze zbieractwa i ogólnie "jedziemy, nic się nie dzieje".

#metaxynarowerze
Pobierz metaxy - Ewolucja zdobyczy #kwadraty, czyli gdzie byłem na #rower w latach 2013 - 202...
źródło: comment_16729069447cwaBRjPr0hwS8pXgjUVVU.gif
  • 64
Teleexpress zaprasza do galerii ludzi pozytywnie zakręconych (σ ͜ʖσ)


@Sam_Marton: jeszcze nie zaprosili... I to jest zbyt efemeryczne, żeby ludzie zrozumieli o co chodzi. Same #kwadraty bo wiadomo, że rowerem coś tam pojeżdżone.

Na przykładzie widzimy przypadek poważny, w stadium nieuleczalnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@the_red: żebyś pan wiedział. Póki zdrowie pozwoli. Na szczęście kwadratoza nie powoduje obniżenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w ogóle, jeździsz sam, czy z kimś dla towarzystwa?

@Sam_Marton: głównie sam, ale jest kilkanaście osób, z którymi robimy razem dystanse 300+km. Ale wtedy kwadraty są przy okazji, bo jak jeżdżę celowo, to wymaga to jedzenia po #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie chcę Cię podpuszczać, ale całej Polski na kwadratowo, to Ty nie zamalujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wycu91: trzeba by mieć sponsora. Póki co mam około 1/3.

Przebieg jednym rowerem większy niż po 4,5 roku moim autem służbowym

@jaavi666: musisz więcej jeździć autem...