Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak sobie poradzić po zdradzie #!$%@?? Spędzaliśmy sylwester osobno i rozkminilem ze w nowy rok zostal u niej kolega na noc, oklamala mnie mowiac ze caly dzien spedzila w domu (1 stycznia) a po stories jej znajomych wiedzialem ze byla na miescie, zadzwonilem nie odebrala, drugi raz, wtedy odebrała i sie przyznała ze kolega jest ze ogladaja paczesia i #!$%@?, tak naprawde to wrecz mnie wysmiala i dala do zrozumienia ze w sylwestra się #!$%@?, kazalem jej #!$%@? i zerwalem kontakt ale psycha siada, blokuje odblokowuje, sprawdzam jej socjale i tego frajera, staram sie skupic na sobie, 2 treningi dziennie, wychodzenie ze znajomymi, czytanie książek ale #!$%@? to pomaga..
#zdrada
#zwiazek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b63e853aff44a0fb1aa343
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 97
jak może ci zależeć na lasce która ma cię totalnie w dupie i się #!$%@??


@calinowski: Tak po prostu się dzieje, jak jesteś osobą porzuconą i owoc przestaje być dostępny. Czas i nic więcej nie pomoże.
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Jest więcej kobiet niż facetów w PL.
2. Skoro kobieta tak postępuje to nie była warta czegokolwiek
3. Nic nie straciłeś poza czasem spędzonym z nią. To wydarzyłoby się prawdopodobnie prędzej czy później skoro ma takie bezkręgowe podejście
Mirki jak sobie poradzić po zdradzie #!$%@??


@AnonimoweMirkoWyznania: niestety musisz po prostu to przeżyć - na to potrzeba czasu i tyle.

Ale później, kiedy już Ci minie, uświadom sobie proszę, że to nie jest ewenement, tylko norma u kobiet.

Kobiety są hipergamiczne - zawsze wybierają partnera o wyższym statusie społecznym, który zapewni lepsze geny (wg. blackpillowców: o większej knadze).

Twoim obowiązkiem jako mężczyzny jest:

- pogodzić się z tym
- zacząć
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tych płytkich ludzi, którzy piszą że po takiej nie ma czego wspominać, jak widać można.
Ja polecam słuchać w zapętleniu piosenki Goopya peezda, a tak na dłuższy termin to pracuj nad sobą i pamiętaj, że jesteś wartościowy i bez niej i znajdziesz sobie kogoś lepszego. Pracuj nad sobą żebyś nie stracił poczucia własnej wartości, a jeśli go nie masz to pracuj żeby go uzyskać.
Nakrecanysamotnyspacer - @AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tych płytkich ludzi, kt...
OP: Taragły mną emocję dlatego post troglodycki, bez ładu i składu. 17 lat nie mam tylko 23. Sylwestra spędzaliśmy oddzielnie bo przyjechałem na święta i nowy rok do domu rodzinnego, ona musiała pilnować domu matki. Nie chodzi o wybaczenie bo zdrady za #!$%@? pana nie wybaczę ale nie mogę sobie poradzić z tym że #!$%@? oddałem serce na tacy, wyjechalem dla niej na drugi koniec polski a w zamian puściła się
było ciężko przez pierwsze tygodnie, a potem stwierdziłam, ze potrzeba mi terapii, bo nie mam własnego poczucia wartości w związku


@somskia: o tym samym pomyślałam. Bo życiowy fakt jest taki, że każda dorosła osoba jest indywidualną, myślacą jednostką postępującą według własnego charakteru i zasad. Więc jeśli ta laska pokazała jakie ma paskudne standardy, to jedyne jak to można określić to "śmieci same się wyniosły". A cierpieniem emocjonalnym OPa jest tak naprawdę