Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak sobie poradzić po zdradzie #!$%@?? Spędzaliśmy sylwester osobno i rozkminilem ze w nowy rok zostal u niej kolega na noc, oklamala mnie mowiac ze caly dzien spedzila w domu (1 stycznia) a po stories jej znajomych wiedzialem ze byla na miescie, zadzwonilem nie odebrala, drugi raz, wtedy odebrała i sie przyznała ze kolega jest ze ogladaja paczesia i #!$%@?, tak naprawde to wrecz mnie wysmiala i dala do zrozumienia ze w sylwestra się #!$%@?, kazalem jej #!$%@? i zerwalem kontakt ale psycha siada, blokuje odblokowuje, sprawdzam jej socjale i tego frajera, staram sie skupic na sobie, 2 treningi dziennie, wychodzenie ze znajomymi, czytanie książek ale #!$%@? to pomaga..
#zdrada
#zwiazek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b63e853aff44a0fb1aa343
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 97
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałam taka sama sytuacje () było ciężko przez pierwsze tygodnie, a potem stwierdziłam, ze potrzeba mi terapii, bo nie mam własnego poczucia wartości w związku i uzależniam swoje szczęście od kogoś innego. Teraz po czasie żyje sobie w innym kraju, mam spoko kase i w końcu super partnera. Wiec tak, śmieci same się wyniosły. Będziesz miał etap złości, smutku etc. Koniec końców, będziesz się
@AnonimoweMirkoWyznania: podziękuj typowi, że Ci #!$%@? chwasta wyplewil ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio wolałbyś o tym się nie dowiedzieć lub mieć taką sytuację po kilku latach wspólnie? Sytuacja zła i niemiła, ale teraz będzie tylko lepiej.
Patrz na pozytywy: zamiast tracić czas na nią znajdziesz lepsza laskę albo po prostu spędzisz lepiej ten czas

daj spokój, przejdzie ci jak skończyć 17 lat


@Wojciech_Skupien: o to, to,