Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Zamarzyło mi się żeby skompletować sobie stare wydanie w twardej oprawie i jaram się jak dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale niestety Czara Ognia jest mega trudno dostępna, a jak ktoś już sprzedaje to często jakieś wydanie poklejone taśmą itd z nieadekwatną do stanu ceną. Pozostaje dalej się czaić, aż ktoś wystawi na jakiejś grupie egzemplarz perełkę i wygram wyścig, ale i tak reszta wygląda pięknie.
#harrypotter #czytajzwykopem
Pobierz stulejan - Zamarzyło mi się żeby skompletować sobie stare wydanie w twardej oprawie i...
źródło: comment_1672748388zmTtPulgemRzwejKc5D7QL.jpg
  • 27
@stulejan: w szkole nauczyli mnie, ze czytanie książek to kara za zbrodnie wojenne. kiedys zabraklo mi internetu, albo pradu nie pamietam, a to jedyne co mialem do czytania i tak sobie przeczytalem pierwsza ksiazke w swoim zyciu .wszystkie ksiazki jakies 3-4razy. pamietam jak raz ojciec wszedl do kuchni o 3 rano zobaczyl mnie z ksiazke i worcil do lozka, nastepnego dnia mowi mi tak, ze mial taki dziwny sen, ze ksiazke
@stulejan: mam wszystkie w twardej oprawce i w idealnym stanie, zawsze gdy czytałem to starannie zeby nic sie nie zagięło i nie porysowało. Raz pozyczylem jednemu koledze komnate tajemnic i pozniej odkrylem ze cos jadl podczas czytania i spadlo mu troche dzemu na jedna ze stron i byla #!$%@?, zapytalem czy to prawda i wszystkiego sie wyparl #!$%@?...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stulejan: ja z kolei niezmiennie kojarzę serię HP (tą prawilną, przeklęte dziecko to jakaś abominacja) z MIĘKKĄ oprawą. W takiej dostałem pierwszy tom, gdy zaczynałem podstawówkę, w takim kupiłem na premierę w katowickim Empiku Komnatę Tajemnic, a potem już poszło. Pamiętam, że po Zakon musiałem długo stać i płaciłem większość kwoty monetami (także drobnym nominałem i żółciakami). Tylko księcia półkrwi mam w twardej (ale wciąż z pierwszego wydania), bo nie po
Mam szóstkę "książę pół krwi". Przeczytałem 10 lat temu 200 stron. Stan 10/10. Twarda okładka, sprzedam priv. Paczkomat 11 zł