Wpis z mikrobloga

Kupiłem PS2 pewnie jest przerobiona dlaczego nie czyta Np Gran turismo 2 potrzebuje karty na PSX laser siada ??? jakieś pomysły F1 2000 niebieska czytało normalnie DVD z filmami też rusza ale nie czarne na PSX może napięcia na układzie są podkręcone laser to model C wersja FAT Pal
#ps2
  • 7
@BLEBLEBLEX1: Próbowałeś czyścić laser? Kiedyś moja PS2 też miała problem z odczytem płyt CD, po wyczyszczeniu lasera zaczęła je czytać bez problemu.

A co do karty pamięci to tak tylko dodam, że do gier z PSX potrzebujesz karty pamięci PSX. Różnią się one budową z tymi z PS2 i gry PSX nie są w stanie nic zapisać na kartach PS2.
@nostalgiwolf: Laser model C czyściłem zewnętrzną soczewkę ale nie tą wewnątrz inne płyty czyta normalnie Tej nie
repowałem jej obraz na PC jakoś błędów program nie pokazał ... będę kombinował z Mcbootem i USB Jakoś o te GT2 się nie pali bo i tak planowałem Kupić GT3 zonk będzie jak to też nie ruszy zobaczę co będzie w środę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BLEBLEBLEX1: A inne płyty CD czyta? Jak żadnej nie masz to spróbuj nagrać chociażby z muzyką i spróbować odpalić. PS2 nawet bez przeróbki czyta wypalone płyty CD z muzyką czy DVD z filmami.

Ogólnie to jak chcesz jakieś Gran Turismo na PS2 to i tak najlepiej kupić 4. Dla niektórych to najlepsza część jaka kiedykolwiek powstała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)