Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jako, że już dawno po 21:00 i jestem dawno #!$%@?, postanowiłem się z Wami czymś podzielić. W roku 2023 zamierzam się wreszcie wziąć za siebie. Znudziło mi się #!$%@?, nudne, dotychczasowe życie.
Główne postanowienia na nowy rok:
-wyjść wreszcie do ludzi na jakieś imprezy, kluby
-znaleźć ładną i mądrą drugą połówkę
-częściej odwiedzać siłownię
-zmienić swoje nastawienie do świata
-poczytać jakieś wartościowe książki
-rozwinąć własny biznes
-własne mieszkanie (kredyt?)
-nowy samochód, po 6 latach.

Wzrost jest, morda jest, godne pieniądze i warunki życia są, lecz lata zaniedbań pewnych kwestii zrobiły swoje. Lvl 25 i powoli stwarza się presja stabilizacji i pewnego rodzaju ustatkowania, a przede wszystkim powrót do normalności. Jeśli chcecie wiedzieć Mirasy jak idzie rozwój spraw to plusujcie, a będę wołał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że celów jest od #!$%@? i niektórzy pomyślą, że niemożliwe do zrealizowania w tak krótkim odstępie czasu, ale porównując poprzedni rok z tym wiem, że ciężką pracą da się osiągnąć wszystko. Chętnie posłucham Waszych rad, przemyśleń, a nawet hejtów, które z pewnością motywują jak żadne inne :)

#niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #wygryw #szaramyszkadlaanonka #plodnajulka #tinder #biznes #zwiazki #polska #heheszki #blackpill #redpill #silownia #samochody
  • 19
godne pieniądze i warunki życia są


@Blackol12: Pojęcie względne. Jakby były, to byś na jachcie masował młode syrenki, a nie udzielał się na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blackol12: ja mam różową, dzieci, jestem wysportowany ale i tak w depresji. Jestem potężnym introwertykiem, podejrzewam aspergera u siebie. Najbardziej paradoksalne jest to że nie cierpię towarzystwa, na imprezach czuję się źle a jednocześnie pragnę poznawać ludzi, szczególnie dziewczyny, ciągle rozmyślam jak tu wyjść do ludzi ale ciągle jest jakieś ale. Do klubu nie pójdę bo nie cierpię klubów, do pracy nie pójdę bo nie cierpię jak ktoś mi rozkazuje. Marzy