Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was przeprowadzał się do Trójmiasta lub z Trójmiasta do Poznania?
Mieszkam w Stolicy ale coraz bardziej chciałbym stamtąd wybyć.
Co polecacie?
Poznań odwiedzam tak samo jak Gdynię 2 razy w roku ,ze względu na rodzinę w tych miastach.

#poznan #gdynia #gdansk
  • 16
@crewlove: Mieszkania tam nie kupię bo jest cholernie drogo a jestem jedynie ze względów zawodowych a niedługo pojawiła się opcja pracy zdalnej na stałe.
@Mneo: ja się niedługo przeprowadzam z Warszwey do Gdańska po dwóch latach - wcześniej mieszkałem właśnie w Trójmieście ale jednak odczuwam samotność tu i źle się czuje. Gdyby nie te kwestie to w życiu bym nie zostawił Wawy - oferuje 100x więcej
@Mneo: mieszkałem wcześniej w Szczecinie, a Warszawę znam z przyjazdów do brata i też nie przepadałem za nią. Gdynia mi się najbardziej podoba z tych miast. Niby rano zakorkowane ale jak pracujesz zdalnie to nie robi ci to różnicy. Jeśli lubisz spacery albo jakieś dłuższe wyprawy piesze to masz całe Kaszuby do przejścia. A jak potrzebujesz większego miasta to Gdańsk masz 20-30 min jazdy SKM zależy z której części miasta. Polecam
@srgs: Szukam miasta na stałe spośród tych.
Już czas osiąść gdzieś na stałe i tyle.
Trójmiasto zarobki bydgoskie?
To chyba w gastro albo nie wiem gdzie?
@Mneo: właśnie wróciłem z paru dni w Poznaniu do Trójmiasta. W porównaniu do 3city w Poznaniu czuć że to wielka metropolia, pomimo tego że sama aglomeracja jest mniej ludna o 30%. Trójmiasto to w porównaniu do Poznania rozlazłe miasto wzdluz jednej osi pozszywane z mniejszych z kilkoma zamiast jednego centrami miast. Wszystko jest przez to dużo dalej od siebie, ale za to to jest więcej miejsca na zieleń i pod tym
letnicy


@uszyk90: Gdzie znajduje się letnica?
Jeśli chodzi ci o letnice Gdańsk to przecież praktycznie centrum?
To jakich cen można się spodziewać?
@Mneo: właśnie wróciłem z paru dni w Poznaniu do Trójmiasta. W porównaniu do 3city w Poznaniu czuć że to wielka metropolia, pomimo tego że sama aglomeracja jest mniej ludna o 30%. Trójmiasto to w porównaniu do Poznania rozlazłe miasto wzdluz jednej osi pozszywane z mniejszych z kilkoma zamiast jednego centrami miast. Wszystko jest przez to dużo dalej od siebie, ale za to to jest więcej miejsca na zieleń i pod tym