Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2023 rokiem wyjścia z przegrywu więc pasuje coś zmienić i nawet wiem co. Chcę zmienić swoje nastawienie jak to normiki często mówią. Wiem że to nie sprawi że nagle będę miał kobiety, hajs i drugą młodość (bo z jakiegoś powodu mam to nastawienie) ale negatywne podejście do życia nie ułatwia mojego życia a wręcz przeciwnie bo rozgrywam niepotrzebną walkę z samym sobą i marnuje energie. Raz w sklepie zobaczyłem swoją mordę w odbiciu lustrzanym z boku i wyglądam odstarszająco xD nie chodzi o wygląd sam w sobie a mój bitch face + zmęczona morda jak u szumowskiego. Taki fejs na pewno nie pomoże w znalezieniu znajomych i dobrych relacjach. Z charakteru stałem się zgorzkniały, nienawidzę ludzi i świata, patrzę spode łba, jestem 24h #!$%@? i jestem opryskliwy dla ludzi bo po co być miłym skoro nic z tego nie mam?. Jakby to powiedział Boguś Linda: "twarz ma być częścią ubrania a nie oknem duszy". Może lepiej być miłym i pozytywnym dla wszystkich nawet jak nie ma powodu bo nic nie tracę a może przypadkiem zyskam? Poza tym to nic nie kosztuje. Muszę zerwać z czytaniem toksycznych tagów i mediów przez które też chodzę non stop wkurzony i znerwicowany. Potrzebuje ładować się czymś pozytywnym żeby mi się w głowie przestawiło. Jestem jednym wielkim źródłem negatywnej energii i pewnie to ode mnie bije na kilometr. I potwarzam: nie wierzę że dzięki temu moje życie się zmieni o 180 stopni, robię to częściowo dla siebie bo negatywny mindset szarpie moje nerwy, mam gorszy nastrój i stany depresyjne. Pozdrawiam.

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #postanowienia #postanowienianoworoczne #rozwojosobisty #blackpill #sylwester #samotnosc #depresja #nerwica #psychologia #zwiazki #relacje #wyglad

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b0004b7b6d682323d6d667
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
2023 rokiem wyjścia z przegrywu wię...
źródło: comment_16724814506y7tCh0N2xgB4UY0G6qzBb.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: powodzenia, fajne postanowienie. Na twoje życie ma ogromny wpływ to, czym się karmisz. Wszystkie te negatywne i dołujące informacje znajdują w nim swoje odbicie.

Jeszcze dodam, że mi na głowę bardzo dobrze robią spacery i kontakt z naturą. Czasami w towarzystwie jakiegoś podcastu, czasami bez.
@AnonimoweMirkoWyznania: niby tak, ale często się człowiek stara być kulturalny, sympatyczny i miły dla społeczeństwa a w zamian dostaje strzała w ryj, to się wtedy odechciewa
Nawet w takich prozaicznych sytuacjach.
Baby w sklepach, stewardesy, ludzie w windach, na klatkach nie odpowiadają często podstawowych zwrotow grzecznoscioeych dzień dobry,dziękuje
Jakaś laska mi napisała ostatnio jak zapytałem ladnie dlaczego usunęli pewna rzecz z publicznego konta na Instagramie to mi odpisała żebym się zesrał.
Może lepiej być miłym i pozytywnym dla wszystkich nawet jak nie ma powodu bo nic nie tracę a może przypadkiem zyskam?


@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej być normalnym z defaultu. Ty jesteś z defaultu wkurzony i nieprzyjemny, co wynika z przeszłych doświadczeń. Najważniejsze to po pierwsze na starcie być czysta kartka i nie musisz być miły, ale po prostu bądź ok. Po drugie jak ktoś odpowiada buractwem to nie musisz tego brać do siebie
@AnonimoweMirkoWyznania: jako ktos z natury pogodny i uprzejmy dla ludzi tylko ci oszczedze rozczarowania - to nic nie da. szczegolnie jesli masz sie do tego przymuszac i nie jest to w twoim charakterze. z obserwacji widze, ze im ktos jest wiekszym #!$%@? dla ludzi, im bardziej na nich naskakuje i ma #!$%@?, tym bardziej sie go obawiaja i wbrew logice wiecej spokoju i respektu ma taka osoba (_