Wpis z mikrobloga

@Bartekgkw: ostatnio próbowałem też przetestować maxy w pullu i 60kg, ciągnie mnie ten #!$%@? łokieć golfisty masakrycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°) muszę odpuścić większość rzeczy chwilowo co trenowałem dopóki się nie podlecze, w sumie to mi dip chyba tylko zostaje z takich ambitniejszych xD
@Jazon: A co robisz na rehab łokcia?

Ja mam tez wieczne problemy z łokciami, które chyba najbardziej dostały po #!$%@? od muscle upów i od wtedy bolą już kilka lat XD
@Bartekgkw: rozciąganie, spięcia z hantelkiem, młotek w łapę i macham lewo/prawo xD nie chciałem wracać do ciężarów, ale chyba będzie trzeba chwilowo, siła wyższa xD
@pierzak: a takie filmiki też mam xD
@kiedys_wygram: podejrzewam, że ogólnie ciągłe przeciążenia, praca przy komputerze, ganglion i słaba mobilność, trochę tych czynników jest :D
@PleasegodSam: tak właśnie działam sobie od 2tych typgdni i jest zdecydowanie lepiej, ale jeszcze czuję i treningów na 100% nie robię
@nieobecny_nieznajomy: no już się trochę ćwiczy takie sprawy, nie powiem, że nie xD ale zawsze sobie można jakiś cel obrać i systematycznie działać
@CptPsyh: a dziękować xD
@quatroo96:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jazon: jakie ćwiczenia sprawiają Ci trudność przy golfiście? bo też mam i jak na razie to ławka odpada, pompki chybao dziwo robić mogę, na barki wyciskanie też chyba git a dipów nie próbowałem. Planujesz to jakoś rehabilitować, czy co?
@kefas_safek: rehabilituję od 2tyg i jest dużo lepiej. Nie mogłem ręki wyprostować w pewnym momencie. Podciąganie odpada, pompki na początku też lipa trochę, teraz w miarę mogę robić, najlepiej na paraletkach to w ogóle dyskomfortu nie odczuwam. Stanie na rękach totalnie odpada, jedynie delikatnie na paraletkach też jestem w stanie.