Wpis z mikrobloga

@Lorenzo_Sicario na zdjęciu masz czekoladę 90% i o takiej mówię. Równie dobrze możesz porównać cenę czekolady 30% xD. Lindt to średniak na zachodzie za 2€ nie ma oleju palmowego chyba że w Polsce tego nie wiem. Jest to czekolada mała widać na zdjęciu max 100gr
Ja nie wiem co wy #!$%@? jecie, ze nazywacie czekoladę i pomarańcze produktami premium. Coca cola normalna to tez teraz już produkt premium? Piersi z kurczaka lepszej jakości to teraz koszt 40 zł za kilogram, a wy się do chlopa #!$%@?, ze sobie trzy czekolady kupił? Połowa z was to jacys odklejency, którzy żrą byle co, a drugiej połowie mamusie robią zakupy. Co wyjście do sklepu płaci się za wszystko więcej. Przecież
wiedzialem, ze nie masz nic do powiedzenia, tylko jakies nieuzasadnione #!$%@?


@pure_function: nic to jest nic, zero. Jeśli jednak piszesz później że tylko jakieś nieuzasadnione #!$%@? to już to jest coś i sam siebie nieświadomie okłamujesz albo nieudolnie próbujesz świadomie okłamać mnie.

tylko jakies nieuzasadnione #!$%@?, ze polityka socjalna oslabila zlotego lol.


@pure_function: Nie "że" tylko "na przykład". Napisałem też że to działania NBP powodowały osłabienie złotego co potwierdzili specjaliści
za czekoladę 20


@Assiduus: Coś tanie te czekolady, 21zł to za 3szt., w "hurtowni" Selgros gdzie zaopatrują się małe sklepiki kosztuje 8,71zł + marża sklepikarza i jak on ma niby konkurować z lidlowskim 6,99zł? I ty jeszcze wypominasz, że to drogo, chyba na promocję trafił. Do 2019r było jeszcze tanio, potem zaczęło już działać pisowskie zarządzanie i ceny szybują, pewnie przyszły rok to będzie kosmos cenowy.
W biedronce nie mają, ostatnia
Pobierz DRESIARZZ - > za czekoladę 20

@Assiduus: Coś tanie te czekolady, 21zł to za 3szt.,...
źródło: comment_1672486926XKrihDeN6OWwWg4wy9llNj.jpg
To jeszcze dodam coś na czym zauważyłem, że ludzie też nieświadomie mogą przepłacać. Mianowicie ten sam produkt, ale już po prostu pokrojony będzie droższy niż ten sam w całości.

Na paragonie opa jest to akurat kupiony już potarty ser zamiast kostki, a poniżej macie dwa te same mięsa - w kawałki 50 zł za kilogram, pokrojone 63 zł za kilogram. Płaci się 13 zł za to, że ktoś za was wykona kilka
Pobierz Krupier - To jeszcze dodam coś na czym zauważyłem, że ludzie też nieświadomie mogą pr...
źródło: comment_1672487535ocY9FwfYASueLdEwdQeS8u.jpg
Jak kupujesz produkty premium i płacisz za 3 pomarańcze 11zl.i za czekoladę 20, to się nie dziw, że taki rachunek.


@Assiduus: Ale żeśmy czasów dożyli, że po krótkim pięciu się w górę znowu uważamy, ze czekolada za 6,99 to jest "produkt premium" xD pamietam jeszcze w podstawówce jeździłem z mama do hipermarketu Real i tam była marka własna Tip (to jeszcze czasy, gdzie marki własne były bardzo tanie). Pizza kosztowała taka