Wpis z mikrobloga

@dobry_wieczor:

Miras, nie przejmuj się tymi ludźmi co tu się do Ciebie czepiają. Zrobiłeś normalne zakupy, a zapłaciłeś ogromne pieniądze.

Razem z różowym płaciliśmy za koszyk zakupów na tydzień ~140 zł w początkach pandemii, ten sam koszyk w 2022 - 240 zł...

A co do komentujących - jak wy możecie cisnąć po Mirku, że robi normalne zakupy zamiast po tych co doprowadzili do tego, że masło kupujecie za 8.50?

Czy wy
wojna oslabila zlotowke


@pure_function: rządu pisu wcale się do tego nie przyczyniły, wcale a wcale.

poniewaz opozycja w wiekszosci popierala lockdowny/tarcze


@pure_function: lockdowny były wprowadzenie nie poprzez sejm i senat gdzie opozycja była tylko przez rząd gdzie opozycji nie ma. Tarcze były jedynym ratunkiem dla ludzi skrzywdzonych przez rząd, bez tego mielibyśmy gorzej bo sejmową większość* ma pis.

*

Pobierz aarahon - > wojna oslabila zlotowke

@purefunction: rządu pisu wcale się do tego ni...
źródło: comment_1672480179u6oErKICzz3EBBsZSGF63i.jpg
Nie, to nie w sklepach jest drogo, po prostu nie potrafisz robić zakupow i nie szanujesz swoich pieniędzy xD


@heterodewiant44: no oczywiście, powinien robić tour po różnych sklepach poprzedzony wielogodzinną lekturą gazetek i aktualnych promocji, aby na postawie tego co jest w promocji i co jest najtańsze na półce, a nie to na co ma ochotę robić zakupy, oczywiście iść do sklepów pieszo bo przecież auto na wodę nie jeździ, stać
nie ma znaczenia, kto wprowadzal. opozycja byla za


@pure_function: możesz to potwierdzić faktami?

mozesz sprobowac opisac mechanizmy, za ktore odpowiada rzad


@pure_function: oczywiście. Ja się będę produkował, napiszę kilka postów ponieważ opisanie tych mechanizmów zajmie mi naprawdę bardzo dużo znaków i czasu po czym stwierdzisz bez czytania że to nie prawda. I co z mi z tego przyjdzie? Co zyskam? Przekonam Cię?

Mogę za to je wymienić i podeprzeć odpowiednimi