Wpis z mikrobloga

W tym wątku nijaki @FLAC twierdzi, że teraz robią na zachodzie propagandę, gdzie to rzekomo polska hitlerowi pomagała wywozić żydów do obozów. Gdy zapytałem się o to, kto tak pisze, dowiedziałem się, że zachodnie media, a gdy poprosiłem o te artykuły, to napisał: nie chce mi się bawić w udowadniane rzeczy oczywistych, bo czym oskarżył mnie o krętactwa i usunął komentarze oraz mnie zablokował.

Zatem zwracam się do was, czy może wam są znane artykuły z zachodnich mediów mówiące o pomocy Polski w wywożeniu Żydów do obozów? Możecie podrzucić np.: linki lub skany?

#historia #iiwojnaswiatowa #pytaniedoeksperta #zydzi #izrael #4konserwy #neuropa

Wołam też: #niemcy #francja #wlochy #uk #szwecja #norwegia — może coś na emigracji takiego czytaliście?
Pobierz M4rcinS - W tym wątku nijaki @FLAC twierdzi, że teraz robią na zachodzie propagandę, ...
źródło: comment_1672426389u6eraU8acxxZoRKN41Aw52.jpg
  • 11
@M4rcinS: hahaha a ty się skąd urwałeś?? , przez kilka lat prawie codziennie na Haaretz jpost i wszystkich innych izraelskich portalach był artykuł jak to polaki mordowali zydow, a Tempe poloki nic nie czają i nawet się obronić nie potrafią jak się im pluje w mordę. Ja uwazam że to naród debili.

Jesteś dla mnie topem idiotow polskich prymitywów ze się o takie rzeczy pytasz.
@M4rcinS: nie widziałem takich artykułów ale się spotkałem wśród starych brytoli z powszechną opinią że Polacy pracowali w obozach zagłady i pomagali Niemcom w procesie eksterminacji żydów oraz z masową niewiedzą że Polacy którzy nie byli etnicznie ani wyznaniowo żydami sami byli do obozów koncentracyjnych zabierani i więzieni.

Młodzi brytole nie mają pojęcia o niczym i mają w dupie wszystko więc oni się nie liczą.
@M4rcinS:

są znane artykuły z zachodnich mediów mówiące o pomocy Polski w wywożeniu Żydów do obozów?

Nie ma artykułów o pomocy hitlerowcom. Nie było żadnego Hitlera i Niemców, to wszystko Polacy xD

@Halbr: ale jaki wydźwięk? Zaznaczyłem konkretną tezę, którą postawił: teraz robią na zachodzie propagandę, gdzie to rzekomo polska hitlerowi pomagała wywozić żydów do obozów. Szukam zatem artykułów z zachodnich mediów o tym, że polska hitlerowi pomagała wywozić żydów do obozów.