Wpis z mikrobloga

Mężczyzno! Jak śmiesz w ogóle chcieć być w związku z dziewicą!?! Na pewno boisz się, że nie jesteś wystarczająco męski ty przegrywie/incelu/mizoginie (niepotrzebne skreślić). W dodatku z dziewicą to na pewno słaby seks! Powinieneś wziąć taką co się już wyszumiała i ma przebieg co najmniej 30+ bolców, taka zna swoje ciało, wie co i jak (wg. tego na związki najlepiej nadają się prostytutki).

#blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #przegryw #p0lka
Nighthuntero - Mężczyzno! Jak śmiesz w ogóle chcieć być w związku z dziewicą!?! Na pe...

źródło: comment_16723824505ddsLWl0zGfknwuhoDyiRg.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: dalej nie rozumiem tego przekonania panującego wśród wykopowych beciaków, że jak laska była łóżku z wieloma partnerami, to jest dobra w łóżku. Ja tam raczej uważam, że jak laska jest kłoda podczas stosunku, to będzie nią dalej pomimo dużego przebiegu.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero kluskislaskie jak widac przeklada kobieca logike do wyboru partnera. dla kobiety facet prawiczel rzeczywiscie jest podejrzany

ale jak widac sama nie moze tego zrozumiec
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: dla mnie to bez żadnego znaczenia, sam miałem bardzo wiele partnerek i zawsze byłem wierny jeśli wchodziło zaangażowanie. Tego samego oczekuje, a jak ktoś ma doświadczenie to często nawet fajniej. Miałem już 4 dziewice i przechodzenie przez ten początkowy etap trochę bólu a trochę nieśmiałości wcale nie jest jakiś super
  • Odpowiedz
Przegrywy sami buduja wiezienie w ktodym są strażnikami. Stare, znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PDCCH: O jakim więzieniu mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I czemu przegrywy, a nie akurat incele/mizogini?
  • Odpowiedz
bo każda łaska czeka z seksem na wykopka przegrywa xD

Wy jesteście #!$%@?


@kieubonson @WodkaGrejfrut: Na ciebie na pewno każdy czeka, ty nasza księżniczko zjawiskowa ( ʖ̯) Skąd w was tyle agresji, aż tak was boli to, że faceci do związków wolą kobiety z małym przebiegiem bardziej niż szlaufów?
  • Odpowiedz