Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
W bliskiej odległości od miejsca zdarzenia znajdują się dwa cmentarze (według google maps 5 min) dodatkowo w godzinach 4-5 ruch na nich jest zerowy (dane dzięki uprzejmości google maps). Dodatkowo był to wieczór z piątku na sobotę a jak wiadomo w sobotę odprawia się najwięcej ceremonii pogrzebowych. Najczęstszą praktyką grabarzy jest przyszykowane dołu na trumnę dzień przed uroczystością. Najpewniej dlatego mogły się tam znajdować już gotowe miejsca pochówku. Według mnie gangsterzy wiedzieli dobrze, że mogą być użyte psy tropiące dlatego pochowali Iwonę pod takim grobem, by docelowy własciciel grobu zmylił psy i techników. Dodatkowo w takim "zaczętym" dole łatwiej i szybciej się kopie co pozwoliło oszczędzić czas do wschodu słońca i zminimalizować ryzyko nakrycia. A wy co myślicie?
#iwonawieczorek #zatokasztuki
Pobierz
źródło: comment_1672353453g9djFWaajAx7HLYEZv4bVY.jpg
  • 16
@Showse: Przecież dużo łatwiej byłoby poćwiartować zwłoki, rozpuścić w kwasie/spalić, zmiażdżyć resztki i do Bałtyku. Mieli na to dużo czasu, a jak to byli gangsterzy to i możliwości.

Za dużo kombinujecie na tym tagu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Oseghe: też o tym myślałem ale jednak to jest plaża, widać kogokolwiek z daleka nawet nocą, posturę. Łatwo mógłby ich nakryć postronny świadek nawet jeśli by opróżniali wiaderko z kwasem. Zwłaszcza że sprawa zrobiła się szybko medialna
@Showse: Ale przecież nie musieli tego robić w Sopocie. Jak wsiadła z kimś do samochodu, to wywieźli ją gdzieś daleko i nara, a resztek pozbyli się w ustronnym miejscu. Mimo tego, że sprawa zrobiła się medialna szybko, to i tak w niej było tyle zaniedbań, że spokojnie mogli nawet przy okazji grilla sobie po drodze zrobić.

Z reszta, już to widzę jak ktoś zwraca uwagę na kilku randomow, którzy wysypują coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oseghe: takie jeżdżenie sobie z trupem to jednak jest ryzyko i emocje, każdy samochód podejrzany, strach o byle jaka kontrolę. Większość ofiar znajduje się w pobliżu miejsca zbrodni nie bez przyczyny.
@Showse: Ale kto powiedział, że jechali z trupem?

Iwona podobno była widziana we Władysławowie. Wystarczyłoby ją przewieźć żywą, a zniknąć dopiero jak sprawa wybuchła. Z resztą jak to byli gangsterzy, w dodatku mający człowieka, który trzymał rękę na pulsie (Pawła) i wtyki w policji, to nic by nie robili z emocjami. Dla nich taka sprawa to pewnie nie był pierwszy i nie ostatni raz.

Ja dalej jestem zdania, że dopóki ktoś