Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #madki

Ja pitole, samotne matki to jest jakiś KOSMOS.

Byłem u baby w mieszkaniu na serwis pieca.
Poinformowałem, że robocizna 200 zł a części 350 zł.

Robota skończona, przedstawiam fakturę.
- da się coś taniej, wychowuje sama 2 dzieci
No to niech stracę wezmę 100 za robociznę
- to i tak dla mnie za dużo, jestem w trudnej sytuacji
Ale przecież powiedziałem pani ile co będzie kosztowało na początku !?
- no a co? mieliśmy nie mieć ciepłej wody?
Dobra niech stracę, to niech tylko pani da za części 350 zł
- no nie mam tyle.
Ale to teraz sobie pani żartuje, wezwała pani serwis i nie chciała pani zapłacić od początku?
- a co pan powie na seks, akurat dzieci u dziadków
Tak na pewno moja żona będzie zadowolona, że jestem 350 zł w plecy i dzisiaj nic nie zarobił i do tego jeszcze że ją zdradziłem z klientką, sam mam 2 dzieci.
- żona nie musi wiedzieć.

Czekam na wpłatę na konto do końca stycznia, potem idę na policje z fakturą.

#!$%@? KURTYNA

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ada2d9f96c7de8338addae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
MocnaTowarzyszka: Z jednej strony rozumiem oburzenie i nerwy ale z drugiej samotna kobieta z 2 dzieci żyje cienko.
Nie dziwię się że zaproponowała inną formę zapłaty. Oczywiście powinna zapłacić za usługę ale nie ma się co dziwić że próbowała też inaczej to załatwić. Masz prawo dochodzić swoich praw. Nikt nie pracuje za darmo.

Panuje tu ogromie polowanie na czarownice (samotne matki) ale nie każda kobieta jest sobie winna.
Nie każda chciała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: co ty pieprzysz za głupoty, jaka empatia? Empatią to się można wykazać przedstawiając jasno i wyraźnie sytuację od początku, a w tym wypadku to zwykłe oszustwo jest. Nie ma znaczenia czy to samotna matka, weteran wojenny bez nóg i rąk czy nowobogacki #!$%@?.

Jak lubisz się wykazywać empatią to przelej mirkowi 550zł za tę panią co go jawnie oszukała.
@AnonimoweMirkoWyznania chłopie jaka policja xD jprld douczcie siè podstaw prawa albo zapłaccie te 100zł prawnikowi zeby was nauczył. Normalnie wysyłasz jej wezwania do zapłaty a jak nie to kierujesz sprawę do sądu. Jak masz dowód to kasa u ciebie za rok wraz z odsetkami. A baba zaplaci nie 500 tylko łącznie 1500 xD