Wpis z mikrobloga

Jednak według mnie powinni skorzystać ze ścieżki aby nie blokować ruchu i nie powodować zagrożenia oraz nie #!$%@?ć innych


@Bodzias1844: Co mnie obchodzi co powinno być wg Ciebie? Są konkretne przepisy do których się stosuje i nie ma tu żadnego pola do dyskusji. Brak ścieżki po prawej stronie, brak znaku po prawej stronie, nikt nie łamie tu przepisów oprócz blachosmrodziarza nagrywającego telefonem prowadząc.
Blokowanie ruchu? Rowerzysta jest takim samym uczestnikiem ruchu
@guru8: piszę po raz któryś, jeżdżę rowerem częściej niż autem, tamtędy też tylko ścieżką bo to całkiem niebezpieczne miejsce. Na google tego nie widać ale jest tam spore wzniesienie no i wolę jechać po ścieżce niż między autami które tych 40km/h nie przestrzegają w tym miejscu.
Po prostu dla własnego bezpieczeństwa.
@Bodzias1844: Masz racje, tam pedalarze powinni jechać ddr. A to, ze brakuje znaku pionowego, to w dupe niech sobie wsadza, bo ja jak dojeżdżam do skrzyżowania, na którym są znaki poziome doskonale wiem, ze był tez tam znak pionowy, a wiec warto się ich trzymać i ustąpić pierwszeństwa/zastopować. Debilny argument, ścieżka jak ta lala, ale pedalarze musza jechać jezdnia bo się uduszą.
@yojo2: a podjedź na GMaps trochę dalej. Albo jest różnica czasowa w wykonaniu zdjęć, albo to jest dopiero patologia. Zakaz i nieukończona ścieżka dla rowerów. O samochodzie blokującym przejazd nie wspomnę.
@3wolny: to miejsce generalnie wygląda tak samo teraz, tzn. droga dla rowerów jest już ukończona (ale niewiele się zmieniło względem zdjęć) i ciągnie się za miejscowość, do lasu - tak, jak widać w Google. Zakaz jazdy rowerem dalej stoi. A że zakaz jazdy rowerem był jeszcze pred ukończeniem budowy, no to cóż, mnie takie rzeczy jako rowerzysty to przestały dziwić dawno temu.
@Bodzias1844: @Cygan_Wojtus: @tellet: i nie bierzecie innej ważnej sprawy, płynność jazdy - kiedyś pierwszeństwo mial rowerzysta na przejazdach rowerowych i na fajnych ddrach z bitumiczną nawierzchnią to leciałeś 30-40km/h i jak w ciebie wjechal pajac na przejeździe rowerowym to byla jego wina. Teraz obowiązkiem rowerzysty jest ustąpić przejazdu samochodom. A na drodze że mimo ich nie powinno być to rowerzyści mają pierwszeństwo, myślicie że przy trasach >100km komuś się
Pobierz mati1990 - @Bodzias1844: @Cygan_Wojtus: @tellet: i nie bierzecie innej ważnej sprawy,...
źródło: comment_1672420006FXzsQHAuSB2EXeDaskknZ9.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: tak tak, ale jak zaczniesz jechać wolniej od pedalarza i nie dasz się wyprzedzić, oj to będzie mu się spandeks pod dupą topił z żaru