Wpis z mikrobloga

Serio prawica i #4konserwy chcą dziś tym uderzyć w Trzaskowskiego? Ze przez 4 lata wydał średnio 20000 PLN na wyjazdy zagraniczne? Przecież to są śmieszne pieniądze i jak najbardziej akceptowalne w skali budżetu stolicy kraju. Byle PiSowski poseł z Podkarpacia więcej wydał na poty do domu.

#afera #trzaskowski #wybory
miki4ever - Serio prawica i #4konserwy chcą dziś tym uderzyć w Trzaskowskiego? Ze prz...

źródło: comment_1672267613JzW9ZkoHdZUJZDBmVJkKgu.jpg

Pobierz
  • 55
Nic nie rozumiecie - wyborca pis zdenerwuje sie na same flagi, nawet nie na kwoty! Doznałem ostatnio szoku jak pewien mało znany biedny spawacz z youtube pojechał na miesiąc do niemiec pracować montować jakieś wentylatory, to ludzie w komentarzach go zjedli - ze Polska mu juz nie pasuje, ze pracuje dla niemca, że zdradził kraj i na pewno robił to nielegalnie i oni to zgłoszą. Wyborcy PiS to ludzie którzy nosa za
@miki4ever: tak i najlepsze że to działa. Typowy wyborca nie jest w stanie wyobrazić sobie miliardów #!$%@? tu czy tam. Za to każdy wie ile kosztują "wakacje" i jak wygląda 5k PLN.
Pewnie spał na koszt budżetu zapraszającego. Ale podziwiam, teraz będziecie się #!$%@?, ze za tanio xD


@miki4ever: gdzie ja się #!$%@?. Dla mnie politycy powinni jeździć rowerem/pociągiem i promować tanie państwo wszędzie gdzie się da.
Właśnie mi kazali ekstra 5 tysięcy podatku zus zapłacić, mam działalność, każde #!$%@? pieniądze z budżetu mnie #!$%@?ą.
Warszawa w ramch oszczędności nie organizuje sylwestra co mi imponuje - nie rzucają kiełbasy dla gawiedzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ty to wiesz ale wyborcy pisu będą oburzeni


@thewickerman88: bo dla przeciętnego wyborcy PiS to są cztery lata pracy w kołchozie-januszeksie za minimum, a ten wydaje na WIZYTY ZAGRANICZNE, pewnie na wczasy! Bo gdzie to praca w delegacji? W delegacji się pije wódkę i odpoczywa, poza tym Czaskoski by się porządnej roboty chycił, a nie klika w kąkuter i do kamery się szczerzy.
@miki4ever: chciałbym jeździć nawet na krótkie wakacje za takie ceny jak czaskowski. 3000 do Argentyny to prawie gratis a przecież wchodzi w to hotel jedzenie i przeloty. Rafau podaj biuro podróży z którego korzystasz też chcę xd
@ShortyLookMean: Co z tego jak Trzaskowski reprezentuje tylko 1,765 mln. Reszta gmin ma swoich Prezydentów i wójtów.

No chyba że Trzasko reprezentuje też mieszkańców którzy go nie wybierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie interesuje co z tych wizyt wynikło. Jeżeli poleciał do Stutgartu i załatwił fabrykę Mercedesa na Żeraniu to nie pożałuje mu nawet 10 mln pln na hotele i kasyna za pieniądze podatników.

Natomiast jak wydał