Wpis z mikrobloga

POV: jest końcówka grudnia 2022. Dwa tygodnie wcześniej wychodzi next genowy updejt jednej z twoich ulubionych gier. Wracasz od rodziny ze świąt i w końcu możesz cieszyć się urlopem. Masz zarezerwowany czas aż do końcówki stycznia, więc aplikujesz dwa psiki Sauvage Elixir i odpalasz Wiedźmina 3 RTX w trybie 4k RT Ultra+ +mody na 42 calowym OLEDzie. Twój nowy PC z RTX4090 w końcu ma nad czym popracować.

Za oknem obsrana pogoda i ziąb, ale ty jedyne co masz do zrobienia to gorący dzbanek ulubionej herbatki i zaopatrzenie się w przekąski ze spiżarni. Masz cały świat w dupie, gra jest cudowna, życie jest dobre i znów czujesz się tak beztrosko jak kiedyś.

\()/


#pokazbiurko #biurko #pcmasterrace #komputery #monitory
Pobierz MarteenVaanThomm - POV: jest końcówka grudnia 2022. Dwa tygodnie wcześniej wychodzi n...
źródło: comment_1672251311iiUc2BBUicbXISpAAOb70G.jpg
  • 63
@MarteenVaanThomm: jest 2022, #!$%@? na kompa kwote w ktorej mozna kupic samochod po to aby grac w zaraz 8 letnia gierke bo wyszedl do niej patch do ktorego trzeba jeszcze 3 patchy i hotfixow + jakis customowych poprawek aby najdrozsza dostepna komercyjnie karta to pociagnela, oczywiscie korzystajac z algorytmow sztucznie podbijajacych klatki bo bez tego moze byc roznie. zamiast spedzac czas z rodzina, kobieta czy bliskimi, albo robiac cos konstruktywnego (w
@MarteenVaanThomm: typowy umysl biedaka, hehe janusz, hehe wengiel, hehehe piecze piecze. odpalam na ps5 bez zadnego #!$%@? sie w 50 patchy z #!$%@? pc wersji bo mimo dobrego kompa to dawno to olalem, wole sie #!$%@? na kanapie z 75 calami niz po dniu w biurze przy kompie sie jeszcze w chacie garbic na kompie, ale pieknie ci dupa pekla jak ktos wprost napisal czym jest te twoje pałowanie sie tym
@MarteenVaanThomm: Jak na moje gusta twój setup jest po prostu zbyt minimalistyczny, i to krzesło wydaje się być droższe od całego zestawu na biurku. Więc mimo wszystko jest to wrażenie bogactwa. A jak temperatury biorąc pod uwagę 4090 i z tego co widzę szklany przód?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarteenVaanThomm: zła wersja wpisu, więc poprawiam, bo nie dokończyłeś: Uruchamiasz grę, wypieki na twarzy i... O boże, o #!$%@?, 30 fps. Ale jak to, karta graficzna jest uszkodzona? Przecież dałem za nią dwie wypłaty. Odpalasz inne gry i wszystko śmiga na ultra w 4K 120 fps. Co jest??? Ano tak, cd projekt red "znowu to zrobiło"
@hekktik: umysł biedaka xD Ostatni raz ci odpisuję - twój wysryw w komentarzu jest dłuższy niż mój cały post, ale to oczywiście mi dupa pękła xD Fajnie że wolisz ps5 i 1500p, 8 letni samochód w dieslu, czy tam dołożyć węgla z dotacji i #!$%@?ć się na kanapie, ale ja cie o to nie pytałem człowieku i mam to w dupie XD Jest schyłek 2022, komuny już nie ma dziadku i