Wpis z mikrobloga

POV: jest końcówka grudnia 2022. Dwa tygodnie wcześniej wychodzi next genowy updejt jednej z twoich ulubionych gier. Wracasz od rodziny ze świąt i w końcu możesz cieszyć się urlopem. Masz zarezerwowany czas aż do końcówki stycznia, więc aplikujesz dwa psiki Sauvage Elixir i odpalasz Wiedźmina 3 RTX w trybie 4k RT Ultra+ +mody na 42 calowym OLEDzie. Twój nowy PC z RTX4090 w końcu ma nad czym popracować.

Za oknem obsrana pogoda i ziąb, ale ty jedyne co masz do zrobienia to gorący dzbanek ulubionej herbatki i zaopatrzenie się w przekąski ze spiżarni. Masz cały świat w dupie, gra jest cudowna, życie jest dobre i znów czujesz się tak beztrosko jak kiedyś.

\()/


#pokazbiurko #biurko #pcmasterrace #komputery #monitory
MarteenVaanThomm - POV: jest końcówka grudnia 2022. Dwa tygodnie wcześniej wychodzi n...

źródło: comment_1672251311iiUc2BBUicbXISpAAOb70G.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: ja coś pisałem o konsolach w poście? xD Dziwnym trafem to zawsze konsolowiec się zesra pod postami o PCtach, a nie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do C2 - coś co dla mnie personalnie jest idealne lub temu bliskie nie musi być takie dla kogoś innego, chociaż obiektywnie oledy miażdżą konkurencję i nie da się powiedzieć, że nie nie wywołując kupy śmiechu

Ergotronik jest kozacki,
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Mirek, ile fps wyciągasz? Mam 3090 rtx'a i przy 1440p na 34", wszystkie paski na maxa i RT mam jakieś 50 fps (klatkuje, że wydaje się jakby 30 było). Bez RT ponad 100 non stop.
  • Odpowiedz
  • 3
@hekktik ale to ty zacząłeś liczyć. A potem z konsolą wyskoczyłes, a on nic na temat konsol nie napisał. Idiotę z siebie zrobiłeś.

Mam setup jak on, tyle, że RTX tylko 3090. PS5 X i Ninny tez. I jeszcze mogę sobie wybrać na czym gram.
Jak piszesz, że konsola lepsza bo albo pecet lepszy bo, to tylko debila z siebie robisz. Graj na tym co lubisz. I tyle.
I co z tego?
  • Odpowiedz
  • 0
@MarteenVaanThomm sprzęt gites, ale wybieram Xone do W3 :)
PC mam podobny, ale 3090 na razie, bo tylko HS mecze.
Co to za OLED?
U mnie LG Evo 42. Trochę spory momentami do grania w FPS na przykład.
  • Odpowiedz
@Tami: koło 90 z dupnięciami do okolic 70 w Novigradzie, ale ja podbijam dość znacząco sobie draw distance, tutaj masz skriny porównawcze - https://www.wykop.pl/wpis/69606569/zmodowany-draw-distance-na-next-genie-skriny-befor/
Wszystko na maksa, DLSS Quality + Frame Gen

@vartan: No to taki sam sprzętuch masz - LG C2 evo 42 cale. Do tych sieciowych fpsów będzie raczej za duży mimo wszystko (chyba, że grasz w oknie), ale w takie Metro, CP2077, Fallouta miodnie się gierczy.

Nie
  • Odpowiedz
@vartan: oczywiscie ze w tym wypadku lepsza cepie, bo w3 next gen patch na pc wyszedl zasyfiony jak zwykle co latali pozniejszymi patchami (o tym tez pisalem, jako stary pc`towiec moge sie z tego smiac do woli bo moge, tak samo jak z bycia ruchanym na dlss3 tylko w 4x) ale jak zwykle wykopki ciezko ze zrozumieniem. poza tym jak wyskauejsz z tekstami "idiota idiota" nie majac nawet podstawowego zrozumienia czytanego
  • Odpowiedz