Wpis z mikrobloga

POV: jest końcówka grudnia 2022. Dwa tygodnie wcześniej wychodzi next genowy updejt jednej z twoich ulubionych gier. Wracasz od rodziny ze świąt i w końcu możesz cieszyć się urlopem. Masz zarezerwowany czas aż do końcówki stycznia, więc aplikujesz dwa psiki Sauvage Elixir i odpalasz Wiedźmina 3 RTX w trybie 4k RT Ultra+ +mody na 42 calowym OLEDzie. Twój nowy PC z RTX4090 w końcu ma nad czym popracować.

Za oknem obsrana pogoda i ziąb, ale ty jedyne co masz do zrobienia to gorący dzbanek ulubionej herbatki i zaopatrzenie się w przekąski ze spiżarni. Masz cały świat w dupie, gra jest cudowna, życie jest dobre i znów czujesz się tak beztrosko jak kiedyś.

\()/


#pokazbiurko #biurko #pcmasterrace #komputery #monitory
MarteenVaanThomm - POV: jest końcówka grudnia 2022. Dwa tygodnie wcześniej wychodzi n...

źródło: comment_1672251311iiUc2BBUicbXISpAAOb70G.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: ja bym typie na twoim miejscu, zamiast zamiast #!$%@?ć się do kogoś na co kto wydaje swoje pieniądze i jak spędza czas, wziął się za ortografię. @MarteenVaanThomm głąb się zesrał jak typowy robak, ale na twoim miejscu po prostu bym go olał. Szkoda czasu, secik zajebisty. Jaki tv ten oled?
  • Odpowiedz
@vartan: stockowe nóżki zdemontowałem i posadziłem go na ramieniu ergotron hx, dodatkowy koszt, ale potrzebowałem nieco więcej regulacji

@rafti77: nie, nie aż tyle, 32k

@dr_Acula: tak będzie najlepiej, koleś ma ewidentnie coś z głową, twierdzi że nazywałem go gdzieś "idiotą" co nawet nie miało miejsca xD Oled, o który pytasz to LG C2 evo wersja 42 calowa

@Fantomkiller: fern jest zajebisty. Wcześniej zdarzało mi się, że bolały mnie
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Sam się nad nim zastanawiałem, ale przy moim rtx 4080 to chyba się wstrzymam i poczekam na tego lgika 27 1440p oleda. W stanach będzie od 16 stycznia wysyłany. Może niedługo pojawi się w eu.
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: W większości przypadków tyle będę miał. Zależy też czy gram z rt. Długo karty nie mam to ciężko powiedzieć. Bo sobie ograłem może z jeden większy tytuł. Bym nawet nie brał pod uwagę zmiany monitora, ale mnie wkurza ips glow, zaś va są za wolne. Tutaj znowu 42 cale, a lubię sobie w bfa czy warzone zagrać. Inna sprawa że mam dwa takie same biurka i mógł bym je złączyć
  • Odpowiedz
@Piterko: o ile startujesz z pułapu 60-70 klatek to nie czuć ani laga, ani artefaktów nie zobaczysz. Gorzej jak zaczynasz od jakichś 40 klatek, wtedy widać artefakty podczas kręcenia kamerą.

Rozmiaru bym się nie bał na twoim miejscu, szybko się przekonasz, że 42 cale to dużo tylko na papierze. Na biurko 60cm nie ma co tego stawiać, ale jak masz takie 80 albo więcej to będzie ideolo.
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Trzeba będzie się dobrze zastanowić bo tego lgika można dostać tera za 4250 w komputroniku. Sporo mniej od della czy samsunga. Od biedy można się ratować dlssemem. Przy 4k w quality chyba wygląda dość dobrze w większości gier. Jak se badałem wieśka next gena to z dlssem 3.0 + fg nie widziałem różnicy praktycznie między natywnym, a dlssem bez fg.
  • Odpowiedz
@Piterko: 4k i dlss quality to prawie idealna kombinacja, ja żałuję że nie ma trybu dlss ultra quality, bo byłbym w stanie poświęcić jeszcze te parę klatek na ciut większy internal render. Ale fakt, już na quality ciężko zobaczyć różnicę, ja jak się przypatrzę to widzę, ale jak zapodam na to filtr wyostrzający w nvidia freestyle to też nie jestem raczej w stanie rozróżnić tego na ślepej próbie.

Frame genem byłem
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Bez tego fg to mi się nawet tego wieśka odpalać nie chce. Na 2k to mi nie spada poniżej 100 fps praktycznie nigdy, a miejscami to i po 150-160 jest. Będę zamawiał zaraz tego lgika. Nie warto czekać na te 27 cali bo już takowe posiadam. Zostawię sobie do warzone, czy csa. Na oledzie będę grał w single playery i typowo do yt, netflixa jakiegoś. Jeszcze mnie kusi ten neo
  • Odpowiedz
@Piterko: daj znać jak ci się sprawdzi, o ile zamawiasz tego bydlaka c2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z tym klatkażem to patowa sprawa, bo jak spróbujesz płynności 120/140/160 to potem nie chcesz wracać na tradycyjne 60 xD Niby mała różnica do odczucia, ale ile to daje xD
  • Odpowiedz