Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@O2O2122: To mnie właśnie zadziwia na zachodzie ludzie normlanie swoimi nowymi autami wjeżdżają do myjni automatycznej i mają w dupie lakier. A Polacy z zazwyczaj starymi autami za 15-20k głupieją i nie pojadą na automat, starają się o lakier jakby to było lambo. A w międzyczasie niektórzy na myjni samoobsługowej biorą szczoty i sami jeżdżą szczotkami po lakierze którymi ktoś przed chwilą szorował felgi XD
@WLADCA_MALP: nienawidzę takich januszy, jeżeli chcą spędzić pół godziny na stanowisku płacąc 5 zł, to niech robią to w nocy kiedy stanowiska są wolne. Na myjniach które mają ciecia polecam zgłosić - z reguły regulaminy zabraniają takich praktyk i cieć przegania januszy.

Ale co się dziwić, skoro tu w komentarzach widać, że takich debili jest cała masa nawet na wykopie xD
Albo przyjdzie @O2O2122: i #!$%@?, że mycie auta najbezpieczniejszą,
Zrobili polakom myjnie dla biedaków i teraz będą mówić co jest wieśniackie a co nie. Wieśniackie jest latanie z lancą i pucowanie swojej karocy z kija. To tyle z perspektywy zachodniego odbiorcy. Nie masz czasu to jedź na automat. Porysują? To idź po ich numer polisy. Myjnia bezdotykowa, myjnia a to ile ktoś siedzi na stanowisku to chyba jego sprawa, nie ma w regulaminie nic o #!$%@? podczas mycia.


@O2O2122: Jesteś
@O2O2122: mój stary z pewnością nie oglądał twojego poczęcia dzbanku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pojęcia nie masz o czym mówisz, więc albo się doedukuj, albo - dla własnego dobra - nie wypowiadaj.
@O2O2122: Nie wiem czyje. Ale jak wypożyczałem samochód za granicą to czasem korzystałem z myjni samoobsługowych, a czasem takich że mi myją. I szczerze to wolę sam myć bo zrobię to szybciej i taniej. A że nie jest aż tak dokładnie. Cóż to nie jest mój samochód, a jak go dostałem to i tak prawdopodobnie był brudniejszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Myjnia bezdotykowa, myjnia a to ile ktoś siedzi na stanowisku to chyba jego sprawa, nie ma w regulaminie nic o #!$%@? podczas mycia.


@O2O2122: ale na większości myjni jest zakaz używania na stanowisku własnych szczotek/gąbek/ścierek. Podejrzewam, że taki zakaz jest też w regulaminie tej myjni ponieważ zazwyczaj taki regulamin to ctrl+c -> ctrl+v :)