Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP: ja bym nawet chciał myć swoimi gąbkami i szmatami oraz środkami jak nie ma kolejki ale w regulaminach myjnie zabraniają używania swoich środków, zakładam że ze względu na brak kontroli nad ściekami
@evilonep: ja też nie ogarniam, ale poczytaj typa @O2O2122, bo on tu pieni się najbardziej i zachowuje jak największy janusz, a wszystkich dookoła nazywa pieniaczami i polaczkami xD

Po prostu część społeczeństwa jest pozbawiona jakiejkolwiek wyobraźni, a mentalnie jest wypisz-wymaluj tą małpą z memów o Polakach: "wrzuciłem dwa złote i bende stoł i mył ile będę chcioł"
@O2O2122: ale to nie jest jakiś car detailing, spa czy coś, że można tam stać godzinami i pucować furę. Na myjni koło mojego domu, właśnie takiej jak na zdjęciu jest jak byk napisane w regulaminie, że można stać tylko z włączonym programem. Te myjnie właśnie do tego służą żeby szybko umyć auto i zjeżdżać. Próbuję zrozumieć Twój tok myślenia i innych co mają podobne zdanie no ale nie potrafię.
@evilonep: Nikt tu nie stoi godzinę kolego, i nikt tu nie używa swoich kosmetyków - takie rzeczy robi się jak chcesz po zjechaniu z myjni. Oni tu po prostu myją auto, poprawiają gąbką, szczotką i to by było na tyle. To nie trwa dłużej niż 10 minut. OP był dzisiaj sfrustrowany i musiał rozładować swoją frustrację na bogu ducha winnych dziadków którzy chcieli umyć swoje auto o zgrozo na myjni. Gdyby
@lhotse89: No tak ludzie na zdjęciu robią grilla na myjni. Faktycznie!

wait! myją auto na myjni.


@O2O2122: ja wiem, że trud edukowania ciebie jest daremny, ale jeszcze spróbuję. Jeżeli chcą sobie pucować auto szmatką przez pół godziny, to mają od tego pełno miejsca dookoła stanowiska (na terenie myjni), gdzie mogą to robić w pełni legalnie, nie blokując innym ludziom dostępu do myjni.
@O2O2122: Nad moim ostatnim wpisem uprościłeś cały problem do własnej interpretacji zdjęcia OP. Tak na prawdę ani nie wiesz co dokładnie robią ludzie ze zdjęcia, ani ile to mogło trwać.

Problem dotyczy wszelkich sytuacji, gdzie ludzie bez wyobraźni mają gdzieś kolejkę oczekujących i po umyciu auta blokują stanowisko nie korzystając z niego. Na takie detailingi jest miejsce poza stanowiskiem, albo w godzinach kiedy na myjni jest pusto.
@O2O2122: To mnie właśnie zadziwia na zachodzie ludzie normlanie swoimi nowymi autami wjeżdżają do myjni automatycznej i mają w dupie lakier. A Polacy z zazwyczaj starymi autami za 15-20k głupieją i nie pojadą na automat, starają się o lakier jakby to było lambo. A w międzyczasie niektórzy na myjni samoobsługowej biorą szczoty i sami jeżdżą szczotkami po lakierze którymi ktoś przed chwilą szorował felgi XD


@lentilek: A mnie bawi jak
Pobierz
źródło: comment_16722515438Rf5znQ9UjGycM7sbtFGlT.jpg
@O2O2122: widziałem w Polsce kilka myjni, które też miały program 0, ale przyznaję, że nie wczytywałem się tam w regulaminy korzystania z myjni. Ktoś już wyżej napisał a ja się z tym zgodzę, że w Polsce problemem mogłoby być kontrolowanie czym te samochody są myte we własnym zakresie. W Belgii kosmetyki, które można kupić do pielęgnacji samochodu mogą być używane na myjniach. Za wyjątkiem środków natłuszczających czy żrących i usuwających korozję.
@lhotse89: Cieszę się, że powoli rozumiesz o co chodzi.


@O2O2122: Chyba chciałeś napisać, że powoli rozumiesz - bo ja cały czas piszę to samo, więc skoro zaczynasz się zgadzać to coś tam w głowie zaczęło stykać xD
@lhotse89: to się sam możesz nazwać debilem bo chwile wcześniej przyznałeś że nie rozumiesz ludzi którzy dbają o lakier w aucie za 20k xD ciasno tam pod kopułą troche masz XD


@DiggerMeat: No pięknie się zaorałeś, gratuluje. Coś rzeczywiście pod kopułą nie tak, bo nic takiego nie pisałem, pomyliłeś mnie z @lentilek: dzbanku.