Wpis z mikrobloga

@ewataewa: Fajnie, że widzisz to że niektóre regulaminy są januszowate jak i januszowate jest darcie ryja, że ktoś przyjechał umyć sobie na myjni auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nieprawdopodobne.

W USA po wyjechaniu z myjni, stoją azjaci ze stoliczkami kosmetyków i ręcznikami - za opłatą dopucowują karocę, może naszym się za taką usługą tęskni ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WLADCA_MALP: podludzizm
Tak samo jak wąsate zwierzęta na stacji benzynowej- zaleje za 50, ALE SZCZOTĄ DO SZYB UMYJE SIEBIE, STARĄ, GÓWNIAKI, ROWA KAŻDEMU, SZYBY, BLACHĘ I JESZCZE WYPIJE WODĘ Z KUBŁA BO ZA DARMO XD
@WLADCA_MALP: Nie widzę tam stanowiska ze szczotką, to niech sobie szorują. Na myjni do której jeżdżę jest szczotka z pianą. Inna sprawa jak ktoś wyskoczy z gąbką. Już parę razy widziałem gościa ze stacji który kazał wyjechać ze stanowiska skoro ma się bawić gąbką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@O2O2122:

że niektóre regulaminy są januszowate jak i januszowate jest darcie ryja, że ktoś przyjechał umyć sobie na myjni auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nieprawdopodobne.

Płacisz za stanowisko z myjką, jak nie korzystasz z myjki, to #!$%@? na parking i ganiaj z kubłem wody.
Jakbyś nawrzucał bilonu i wybrał opcję, że ten czas by ci leciał, to co innego, ale jak nie korzystasz z urządzenia to
Jeśli aktywna piana jak u państwa na zdjęciu dopiero wgryza się w brud, to nie widzę problemu.

Nie wierzę, że stali tam dłużej jak 15 minut.

W dodatku jak interpretować zapis w regulaminie o zakazie używania własnych szczotek.

Chodzi o to aby nie zakładać ich na lance?

Kto mi zabroni dotykać własne auto moją szczotką/gąbką, takie regulaminy to jasna januszerka na zysk.

Może wprowadźmy ograniczenia czasowe w supermarketach - zakupy do 15
@lhotse89: No tak ludzie na zdjęciu robią grilla na myjni. Faktycznie!
wait! myją auto na myjni.
Mam nadzieję, że kiedyś kupisz sobie swoją własną mocną myjkę ciśnieniową, życzę Ci tego z całego serca aby tacy pieniacze jak Ty przestali nękać ludzi którzy robią normalne czynności tam gdzie to wolno.
@WLADCA_MALP zajebista to była myjnia gdy ją postawili:) aktualnie za 2zl to tam nie zdążysz pistoletu wziąć do ręki a aktywna piana konsystencją przypomina wodę z kropelką Ludwika :/
@evilonep: Przecież widać, że wrzucił i wrzuci jeszcze aby spłukać aktywną pianę. Rozumiem że Ty jeszcze przed wyjściem z auta już masz zarzuconą wpłatę i dywaniki wyciągasz "o czasie" aby nie robić takiego #!$%@? zachowania i nie blokować zarobionym p0lakom ich cennego czasu.
@WLADCA_MALP:

Co sądzicie o szorowaniu własnymi szczotkami i szmatami na stacjach BEZDOTYKOWYCH


Szanuję!

W Belgii praktycznie na każdej myjni samoobsługowej jest program z pianą, gdzie dpkładnie sobie oblewasz cały samochód i czekasz spokoknie 5-10 minut aż piana zmieni kolor i rozpuści brud. Potem bierzesz lance, szczotę czy inne ficzery i myjesz autko. W tym czasie wszyscy grzecznie sobie czekają i są dla siebie uprzejmi. Jak chcesz sobie swoimi kosmetykami umyć opony,