Wpis z mikrobloga

BEZDOTYKOWYCH


@WLADCA_MALP: U mnie połowa jest bezdotykowa (masz pianę w kiju), a druga ma szczotę z której leci piana. Więc bezdotykowa nie jest (a wygląda tak samo). To primo.

Dwa jak ktoś chce pucować auto i wycierać każdą kropkę to niech spindala na miejsce postojowe obok myjni.

Dziękuje za uwagę.
@WLADCA_MALP No tak będę jechał specjalnie o 3 w nocy w niedzielę, żeby na 100% nie było kolejki bo ktoś będzie musiał zaczekać 10 minut jak myje samochód no tragedia XD Zawsze tak robię, bo na myjni bezdotykowej możesz bezdotykowo umyć tylko czysty samochód, ta myjka i tak nie doczyści felg, albo zderzaków. Zresztą powiem Ci więcej, po myciu I spłukaniu wycieram sobie szyby i dach do sucha, a jak mi się
@lhotse89: ale jak ja pojade w trase i wroce to nawet jak wczesniej był czysty to wraca cały uwalony. To inni korzystający nie jezdzą w trasy????/


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Jeżdżę tak 75% tras, jak po trasie przyjeżdżam na bezdotykową to wszystko zmywa się ładnie (ale mam też ceramikę, więc na pewno efekt łatwiejszy do osiągnięcia). Jedynie felgi trudno domyć, ale na to są odpowiednie środki.

Spróbuj sobie raz a porządnie domyć auto
@O2O2122: oczywiście, że są zapisy w regulaminach dot. używania własnych szczotek do mycia, na myjniach bezdotykowych. Są jasno zabronione. Na tym polega ten biznes. Żeby nie stać tam "za darmo" jak ktoś inny by już zapłacił