Wpis z mikrobloga

#taxi #uber jadę na lotnisko, wczesny lot, więc zamówiłam taksówkę dzień wcześniej na konkretną godzinę. Myślę sobie, no, droższa dwa razy niż uber (kurs 4 dychy), ale będzie pewność że przyjedzie. Po czym 8 minut przed tą godziną dzwoni dyspozytorka 'proszę Pani, no ja nie mam kierowców, najwcześniej będzie 15 minut później, może być?' xdd #!$%@?, zamówiłam ubera, przyjechał za 5 minut, spadajcie taksiarze i przestańcie jojczyć xddd
  • 65
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: miałem dokładnie to samo ostatnio w dużej korporacji zamawiając z służbowo z roboty

Zamówiłem dzień wcześniej na 9 rano, ubieram się czekam, a typ o 9 do mnie dzwoni że właśnie mu dyspozytor przekazał zlecenie, ale on jest 25 km odemnie i czy jestem jeszcze zainteresowany bo on by sobie znalazł szybszy kurs xD
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie
Miałem dokładnie taka sama sytuację rok temu. 3 osoby, 3 duże torby, plus podręczne, do golfa byśmy się nie zmieścili. Umówiona taksówka na lotnisko z firmy z hasła "przewozy na lotnisko". 10 minut przed przyjazdem dostaje telefon że nikt nie przyjedzie nawet za te 15 minut, bo nie ma kto. Otworzyłem apke freenow napisałem w komentarzu że z torbami i musi być kombi, po 10 minutach przyjeżdża Pan nową Toyota, jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: my tu śmiechy, mamuśka moja zapłaciła ostatnio za cierpa na trasie 10, może 12 km w Chrzanowie...60 PLN. W roboczy dzień, za dnia. No wprawdzie było po śnieżycy i śniegu sporo, ale jak go usłyszałem, to mnie zmroziło.

Smuteczek, że tu uber wciąż nie jest bardzo rozwinięty, a ja nie mogę w nim jeździć, bo jedyne auto, jakie mam, jest za stare (nie przyjmują samochodów 20+ lat :/), nie będę
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: często bywam na delegacjach. Firma pokrywa mi koszty dojazdu gdziekolwiek w 100% więc paragony grozy nie są mi straszne. Początkowo twardo zamawiałem jakieś lepsze taksówki, ale po paru bardzo podobnych sytuacjach jak opisałeś jeżdżę już tylko boltem/uberem. Wolę ukraińca w rozklekotanej fabii za 5 min niż polaka w s klasie który niewiadomo gdzie jest i za ile będzie
@kiera1: bo potem jak chce marnować czas w pracy to w gorących zamiast czegoś śmiesznego widzę 30 postów "więc mówisz że firma JanTrans z Łodzi ul. Smroduzdupy 2 jest niekompetentna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)" i te dzieci myślą potem że coś to zmieni w czymkolwiek