Wpis z mikrobloga

#taxi #uber jadę na lotnisko, wczesny lot, więc zamówiłam taksówkę dzień wcześniej na konkretną godzinę. Myślę sobie, no, droższa dwa razy niż uber (kurs 4 dychy), ale będzie pewność że przyjedzie. Po czym 8 minut przed tą godziną dzwoni dyspozytorka 'proszę Pani, no ja nie mam kierowców, najwcześniej będzie 15 minut później, może być?' xdd #!$%@?, zamówiłam ubera, przyjechał za 5 minut, spadajcie taksiarze i przestańcie jojczyć xddd
  • 65
@kiera1: @NudneZycie: @Jarek_P: @dorszcz: @Malchos: @czechu92: @Janusz_Lubikwasa: Jezu, myślałam że z 5 plusów dostanę i jakieś ojojanie jedno a to się tak rozrosło podczas mojego lotu! To gwoli ścisłości: Pani zadzwoniła równo 10 minut przed planowaną godziną, 8 przed dostałam smsa o anulowaniu (nie żeby to dużo zmieniało w mojej sytuacji:p), posta pisałam #!$%@? w drodze na lotnisko xd zamawiałam przez apkę z wpisaniem już
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Ja miałem 2x sytuację że się spieszę bo na koncert jechałem który miał się zaraz zacząć, dzwonię po taksówkę, ok - taxi będzie za 10 - max 15 minut. Mija pół godziny więc dzwonię co z taksówką? I co słyszę? Jaka taksówka? Nic przecież do Pana nie jedzie.
Tak było za pierwszym razem, za drugim taksiarz tłumaczył się że kapcia złapał ale ewidentnie mu nie wierzę - tym bardziej że
jadę na lotnisko, wczesny lot, więc zamówiłam taksówkę dzień wcześniej na konkretną godzinę. Myślę sobie, no, droższa dwa razy niż uber (kurs 4 dychy), ale będzie pewność że przyjedzie. Po czym 8 minut przed tą godziną dzwoni dyspozytorka 'proszę Pani, no ja nie mam kierowców, najwcześniej będzie 15 minut później, może być?' xdd #!$%@?, zamówiłam ubera, przyjechał za 5 minut, spadajcie taksiarze i przestańcie jojczyć xddd


@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Miałem identyczną sytuację jakeś
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Jakiś czas temu miałem podobną sytuację. Zamówiłem FreeNow na 4 rano następnego dnia, a 20 minut przed czasem info, że kurs anulowany, bo nie ma kierowców… Uber mnie uratował. Mialem mega szczęście, bo czasami w ciagu dnia ciężko u mnie coś wezwać. FreeNow w ramach zadośćuczynienia dał spory rabat na następny kurs. Wrocław.


@plnk: ja mieszkam na obrzeżach Krakowa i zawsze mam stresa przy porannych wylotach. W końcu wypracowałem
@enron: Niestety chyba nie ma idealnego rozwiązania... u mnie na osiedlu Panek czy Traficar bywają, czasami trzeba podejść do nich (lepsze to, niż nic), ale traktuję je jako opcję totalnie awaryjną.