Wpis z mikrobloga

#taxi #uber jadę na lotnisko, wczesny lot, więc zamówiłam taksówkę dzień wcześniej na konkretną godzinę. Myślę sobie, no, droższa dwa razy niż uber (kurs 4 dychy), ale będzie pewność że przyjedzie. Po czym 8 minut przed tą godziną dzwoni dyspozytorka 'proszę Pani, no ja nie mam kierowców, najwcześniej będzie 15 minut później, może być?' xdd #!$%@?, zamówiłam ubera, przyjechał za 5 minut, spadajcie taksiarze i przestańcie jojczyć xddd
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: to ja miałem podobnie ale z #bolt. Śpieszyłem się na lotnisko, zamówiłem kurs, który miał być "za 7 minut" a nie przyjechał ani po 7 ani po 10 ani po 15 minutach. Kierowca pisze do mnie łamaną polszczyzną, że zaraz będzie a na mapce nie ruszył się ani o centymetr. W końcu to on anulował kurs po którym nie został żaden ślad w historii więc nie mogłem wystawić gościowi
miałaś pecha, jak zamawiam taxi na czas to zawsze jest na godzinę na którą zamówiłem. Podjeżdża nawet 5 minut wcześniej i grzecznie czeka.


@Janusz_Lubikwasa: @NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: to nie pech, coś się ostatnio zmieniło. Mieszkam na zadupiu tuż przy granicy dużego miasta, taksówki też zamawiam średnio 2-3x na rok, zwykle na lotnisko/dworzec i też do tej pory zawsze tak było. Niemniej w tym roku, owszem taksówka przyjechała, ale kierowca, z gatunku gadatliwych
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: ogólnie jestem kierowca taxi w Elblągu. W nocy mamy dwóch kierowców dyżurnych godziny 23-6. Dwoch zawsze musi byc a jak ktos chce to sobie moze dodatkowo w tych godzinach jeździć. Ogólnie kursy terminowe najlepiej zamawiać dzien wcześniej wieczorem. Nigdy nie wiadomo tez ilu kierowcow wyjedzie z samego rana, zwykle wyjezdzaja 5-6:30 i w tych godzinach w mojej korporacji jest 10-20osob zalogowanych. Przy 15osobach smialo mozna cale miasto ogarnąć, ale przy