Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj tak robię jednak czasami w mieście szczególnie puszczam gaz żeby typ mi lekko odjechał ale on robi to samo bo pewnie boi się że będzie że to on wyprzedzał XD Ja wciskam lekko hamulec i on to samo robi xD Nie miałeś tak nigdy ?
Nieważne, ale do 10 lutego będę miał jakieś 200 zl na przeżycie.


@strike_lucky: Nie płać mandatu, nie ma praktycznie żadnych konsekwencji za to, wezmą ze zwrotu podatku. Odsetki to będzie kilkanaście zł, góra 30.
@GoracyStek: ponoć nasz mózg jest w stanie skupić się tylko na jednej rzeczy w danym czasie, a tzw multitasking polega na szybkim przełączaniu sie z zadania na zadanie, ale taką umiejętność posiada bodajże mniej niż 5% społeczeństwa, choć ponad połowa jest przekonana, ze to potrafi :)
A mam taką pytanie, w ustawie PoRD mamy zapisy:

wyprzedzanie – przejeżdżanie (przechodzenie) obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku;

Kierującemu pojazdem zabrania się: 1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;


Stworzylem grafikę (master of mspaint), te prostokąty z czarnym konturem, to auta, a szary kontur do PDP :). I teraz pytanie: które zachowanie jest karane
Pobierz satba - A mam taką pytanie, w ustawie PoRD mamy zapisy:

 wyprzedzanie – przejeżdżan...
źródło: comment_1672170581cwPrDB2HVJMjnuKmbtmhev.jpg