Wpis z mikrobloga

@MrBeast: nawet nie wiesz ile osob teraz specjalnie zwalnia. Ja mialem taka sama sytuacje kilka dni temu. Przed pasami koles nagle zwolnil ale patrzyłem w jego strone wiec tez dalem po hamulcach(chyba nie byl z policji ale byc moze mial kamerke i potem bym wyladowal na skrzynce komendy i cyk mandat) :)
@strike_lucky: > napisz o rozłożenie na raty

@chaczapuri: Nigdy nie składałem żadnego wniosku tylko po prostu płaciłem w ratach i nie było problemu i przelewałem sobie np 50zł co miesiąc przez pół roku.
Ogólnie każdy mandat który dostałem w życiu sam sobie rozkładałem na raty, chyba że było to 50zł to od razu zapłaciłem kartą u policji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bo nie można bez uzasadniania zwalniać i nie musiałabyś przyjmować :-)


@Filipiak20: Przed przejściem nie dość że można, to nawet trzeba zwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyconiusz:

ponoć nasz mózg jest w stanie skupić się tylko na jednej rzeczy w danym czasie, a tzw multitasking polega na szybkim przełączaniu sie z zadania na zadanie, ale taką umiejętność posiada bodajże mniej niż 5% społeczeństwa, choć ponad połowa jest przekonana, ze to potrafi :)


1. Nasz mózg jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz prawda

2. multitasking polega na szybkim przełączaniu się między zadaniami prawda (co
wysokość mandatu jak najbardziej #!$%@?.....ale do #!$%@? wyprzedzales na pasach...


@memfis91: wiesz co, mieszkam w krakowie od niedawna i tutaj co skrzyżowanie są światła no i ogółem duży ruch, dwa pasy.
Cały czas wydawało mi się że są światła, widocznie to jedno skrzyżowanie było bez świateł.

aż sobie sprawdze..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@padobar:

jak się wymądrzasz, to wypadałoby sprawdzić, że prawy pas jak najbardziej też może służyć do wyprzedzania


Racja prawy pas też może służyć do wyprzedzania, ale w domyśle jest to lewy pas i w sumie do tej pory myślałem że tak jest, wiesz żeby pisać o czymkolwiek nie trzeba wiedzieć wszystkiego

Ale tak, pomyliłem się, chociaż dalej nie wyobrażam sobie wyprzedzania z prawej strony, chyba że ktoś lewym jedzie powoli

w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZabiliMiZolwia:

To taryfikator przeczytaj jak umiesz czytać


Znaczy ja ogólnie nie rozumiem z czego zrozumieniem masz problem, także o to mi właśnie chodzi żeby zrozumieć, nie rozumiesz jak te osoby, które zostały złapane za wyprzedzanie, czym jest wyprzedzanie?