Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką dziwną przypadłość, co podobno tylko jeszcze jedna osoba na świecie tylko miała, aczkolwiek moja i tak wydaje się być jeszcze lepsza, ale nie wiem właśnie czy/gdzie warto się z tym gdzieś zgłosić?

W skrócie od kilku lat mam tak, że praktycznie cały czas, tłem mojego doświadczenia, życia jest deja vu, wrażenie że już to widziałem. I co najlepsze, ja nie tylko mam wrażenie, że już to wszystko widziałem, tylko wręcz pewność, że to wszystko już widziałem, bo czasem udawało mi się minimalnie przypominać kiedy to wszystko już widziałem.

Czy to nie jest jakiś wystarczająco intrygujący przypadek, żeby można się było gdzieś zgłosić żeby przebadali mi mózg itd?
Gdzie najlepiej podbić? W polsce ogólnie chyba lipa z takimi rzeczami?

#neurobiologia #psychiatria #psychologia #psychodeliki #mozg #medycyna #neurologia #nauka #swiadomosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a9cb006ee95d57c2236b72
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jak to dokładnie wygląda u cb, że przykładowo czytasz nową książkę i masz de javu że już to robiłeś? Jeżeli tak to czy możesz określić zakończenie książki czy tylko takie banały że przypomniała ci się jakaś rzecz z twojego życia czytając jakiś fragment?
BogatyDyrygent: Warto iść do dobrego neurologa (takiego któremu będzie się chciało słuchać a nie cię zleje) i dokładnie to opisać. Możesz mieć tzw aury, odczucia które występują przy epilepsjach lub poprzedzają atak. Generalnie nie panikuj ale warto dla własnego spokoju to diagnozować :)
---

Zaakceptował: sokytsinolop
dear john: Tak naprawdę to brzmi jak zwykła derealizacja/depersonalizacja i nie jest to na pewno tak rzadkie jak mówisz, a towarzyszy częstym zaburzeniom psychicznym takim jak nerwica i depresja. Idź się zdiagnozuj u dobrego psychiatry, poczytaj opinie na znanym lekarzu. Dostaniesz coś przeciwnerwicowego i przejdzie Ci.
---

Zaakceptował: karmelkowa