Wpis z mikrobloga

@wakxam: nie wiem czy taka zapomniana. Wystarczy, że spadnie trochę śniegu jak w tym roku i już zaczyna się straszenie halą w Katowicach. Z jednej strony to oczywiście dobrze, bo lepiej dmuchać na zimne. Z drugiej to trochę mydlenie oczu. Żaden budynek (nawet o takiej powierzchni dachu jak w tym przypadku) nie powinien się zawalić od normalnych dla naszego regionu opadów śniegu. Tam przede wszystkim zawinił projekt i pewnie też jego
@wakxam: pamiętam że siedziałem w knajpie z kolegami (świętowałem urodziny) i się dziwiliśmy co tyle straży na sygnale nagle jeździ. Okazało się że z całego województwa wszystkie siły rzucono właśnie do Katowic na pomoc .
Pamiętam dobrze, pracowałem wtedy jako bileter i szatniarz w Zabrzu. trwał wielki koncert. W przerwie dużo ludzi rozmawiało przez telefony i zwinęło się z koncertu. Istniało duże prawdopodobieństwo, że prawie każdy miał jakiegoś znajomego kogoś bliższego, kto wybierał się na te targi jako gość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wakxam: a myślałem ostatnio o tym wydarzeniu. Coś kojarzę, że dziadek miał tam jechać z jakimś sąsiadem, ale ostatecznie nie pojechał.