Wpis z mikrobloga

Jechaliśmy z rodzicami tam, całe szczęście po drodze w Chorzowie był korek, że ojcu pękła żyłka i zawróciliśmy. Niecałą godzinę przed, matka już więcej nie narzekała, że klnie na innych kierowców.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak się podpisuje kontrakt na 100-200 tysięcy złotych


@thvrinvs: Gdzie takie tanie hale robią? Gdy jeszcze się w takie obiekty bawiłem, to ceny oscylowały w granicach 7,5 zł za kg samej malowanej konstrukcji. Kompletna hala to raczej jedno, dwa a czasem i trzy zera więcej do tej twojej kwoty. Na projekt to też raczej za mało (chyba, że sama konstrukcja bez PAB).
@wakxam: studiowałem budownictwo, jako ciekawostkę dorzucę, że koleś od konstrukcji stalowych nam mówił że odśnieżanie blach profilowanych (z których wykonane jest poszycie, ale mają one też funkcję nośną) to największy idiotyzm na jaki mogli wpaść rządzący, bo może uszkodzić powłokę lakierniczą (warstwę antykorozyjną) no i wtedy po paru(nastu) latach o tragedię nietrudno, no ale kto by się przejmował tym co będzie za kilkanaście lat.

@1964: też nam coś gościu mówił
@bubki: @wakxam: Mógłbyś zapytać o imię? Mojemu wujkowi papieros uratował życie. Wyszedł dosłownie 3 minuty przed zawaleniem.

Niestety, w środku zostało 5 osób z naszej rodziny - wszyscy zginęli.

Kuzyn - 11 lat (wnuk)
Wujek 1 - 39 lat (zięć)
Wujek 2 - okolice 35-40 lat (syn)
Ciocia 2 - okolice 30-35 lat (synowa)
„Ciocia” - okolice 50-60 lat (zona)

Wujek 2 i Ciocia 2 osierocili tym samym dwójkę swoich
@yabish: Dziękuje :) Ja miałem wtedy 9 lat bo byłem młodszy od kuzyna (który jednak miał 10 lat). Nie rozumiałem za dużo. Nie wiedziałem nawet, ze jest tam moja rodzina i mój kuzyn dopóki mama nie wróciła i nie włączyła telewizora (wiedziała, ze tam są i czekała na informacje). Pamietam ze jeszcze 3 dni później, kiedy nie wyciągnęli wszystkich, mówiliśmy, ze wujek może z tego wyjść. Tylko dlatego, ze zawsze chodził